Kripto HaberleriAltcoinAptos Geliştirici Aktivitesinde Zirveye Oturdu! APT Analizi

Aptos Geliştirici Aktivitesinde Zirveye Oturdu! APT Analizi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yazılım geliştiricilerin sıklıkla kullandığı GitHub platformuna dair istatistik paylaşan bir Twitter hesabı, kripto projelerini aktiviteye göre sıraladı.

ProofofGitHub’a göre günlük geliştirici aktivitesi sıralamasında Aptos (APT) en yakın rakibi Polkadot’u geçerek liderlik koltuğuna oturdu. DOT günlük geliştirici aktivitesi konusunda uzun süredir bir numaralı sırada bulunuyordu.

On-chain analitik platformu Santiment’in paylaştığı yeni grafikler ise GitHub sıralamasını doğrular nitelikte.

Santiment, paylaştığı yeni zincir üstü metrik ile Aptos geliştirici aktivite endeksinin 18 Şubat tarihinde 20,87’ye ulaştığını gözler önüne serdi.

Ağın toplam transfer hacmi Ocak ayının son günlerinde 2,90 milyar APT’ye dayanırken bu metrik ise günümüzde 500 milyon civarında seyrediyor.

Aptos Sosyal Medyada Durgun!

Santiment analistleri geçtiğimiz aylarda popülerleşen Aptos için sosyal medya verilerini de takip etti. Uzmanlar, son günlerde Aptos’un sosyal medyada daha az popüler olduğunu vurguladı.

APT Analizi

Aptos’un yerel kripto para birimi APT haftaya hafif satıcılı başladı. Geçtiğimiz Pazar günü 14,45$ seviyesinin üzerinde tutunamayan APT an itibariyle 14$’dan alıcı buluyor.

Sırasıyla 18.65$, 16.35$, 14.45$ ve 12,62$ seviyelerinde fiyat dönüşümü gerçekleşse de özellikle geçtiğimiz hafta APT belirli bir yönde hareket etmedi. Bu sebeple kısa vadeli ve gün içi al-sat yapan yatırımcılar ekstra dikkatli olmalı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları