Kripto HaberleriEthereumAraştırma Şirketinden Ethereum (ETH) İçin Yeni Tahmin!

Araştırma Şirketinden Ethereum (ETH) İçin Yeni Tahmin!

Takip et

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 62.000 dolar seviyerine iğne atması birçok kripto para yatırımcısını heyecanlandırsa da asıl yükselişi altcoinler bekliyor olabilir.

Önde gelen analiz ve araştırma şirketi Fundstrat’ın son tahmini, direkt olarak toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’a yönelikti.

Ethereum İçin 5.000 Dolar Mümkün

Fundstrat tarafından yayınlanan gönderide, Ethereum’un her şeyin düzenli gitmesi durumunda yakında 4.900 dolara kadar çıkabileceği belirtiliyor.

Ethereum boğalarının buna ulaşması için ise 4.030 dolar direncinin kırılması gerektiği ifade ediliyor. İlgili raporda şu ifadelere yer verilmekte:

“Eylül ayındaki zirve noktaların geçilmesi ve tüm zamanların rekoruna ulaşılması bekleniyor.”

Ether, 3 Eylül tarihinde 4.000 dolara kadar yükselmiş ve burada ölüm kalım mücadelesi vermişti.

Bunun devamında ise fiyat 3 haftada %33 düşüş yaşadı ve beklenen olmadı. Fundstrat analizine göre ise 4.050 dolar, devamında 4.356 dolar ve son olarak 4.800 dolar kritik direnç konumunda. Bunların kırılması ise Fundstrat uzmanlarına göre bir hayli mümkün.

Bloomberg tarafından bugün yayınlanan haberde Bitcoin ETF’inin yakında onay alacağı ifade edildi ve piyasadaki heyecan bundan kaynaklanıyor.

Ancak Bitcoin ETF haberi ile fiyat yükselip yatay seyretmeye başlarsa altcoinler de hareketlenecektir.

Konu altcoinler olduğunda ise ilk akla gelen kesinlikle Ethereum oluyor. Ethereum bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 3.820 dolardan işlem görüyor ve 4.000 dolara ilerliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları