Kripto HaberleriBitcoinAraştırmalar Piyasayı 13 Bin Dolar Altından BTC Alanların Kontrol Ettiğini Gösteriyor

Araştırmalar Piyasayı 13 Bin Dolar Altından BTC Alanların Kontrol Ettiğini Gösteriyor

Takip et

Coin Metrics araştırmasının yeni sonuçlarına göre 13 bin dolar ve 20 bin dolar fiyat arasından yatırım yapanların büyük kısmı bugün Bitcoin ve farklı kripto para birimlerinden hiçbirisine sahip değiller. 13 bin dolar altından Bitcoin alanların büyük bir piyasa hacmi oluşturan gruplar olduğunu ve bugüne kadar kripto para madencileri tarafından 14 milyar dolardan daha fazla gelir elde edildiği açıklandı. Coin Metrics yatırımcıların bugüne kadar karar verme aşamasında en fazla zorlandıkları fiyat seviyesinin de aslında rekor fiyat seviyesi değil, 13 bin dolar seviyesi olduğunu bu araştırmasıyla doğruladı.

Bitcoin alanların büyük bölümü 13.000 dolar üzerinde fiyatı yüksek bir fiyat olarak görürken, son dönemde 9.500 dolardan yüksek fiyatı göremeyen Bitcoin’i eleştiren yatırımcıların bir bölümü de bu seviyeye yükselmesi halinde rekora doğru koşacak olduğunu ifade ediyor.

Bitcoin’i yükseltecek olan yatırımların en başında eski yatırımcılar ve yeni yatırımcıların yapacak oldukları satın alımlar bulunuyor ve bu konuda birçok yatırımcının aklında soru işaretleri var.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları