AltcoinBitcoinHaberlerKripto Para

Arcane Research 2022 Kripto Para Raporunu Açıkladı!

Araştırma şirketi, 2021 yılını değerlendirirken 2022 yılı için de kripto para tahminlerini paylaştı.

2022 yılı için geri sayıma başladığımız bu günlerde Blockcahin ve araştırma şirketi Arcane Research, 2022 yılı için kripto tahminlerini içeren bir rapor paylaştı.

Arcane Research, 2021 yılını “altcoin yılı” olarak tanımlayarak, birçok altcoinin Bitcoin’den daha fazla yükseliş yaşadığını söyledi.

Altcoinlerin yükselişini devam ettireceğine dikkat çekilen raporda, 2022 yılının da piyasa değeri bakımından küçük altcoinlerin yılı olacağı ifade edildi.

Bitcoin Performansını Devam Ettirecek!

Rapor, Bitcoin’in 2021 yılında muazzam bir atış yaşadığına dikkat çekerek BTC’nin S&P 500 endeksinden daha iyi performans gösterdiğini belirtti.

S&P 500 bu yıl %28 artarken Bitcoin %73’lik artış ile 2021 yılına adını yazdırdı. Arcane Research artış oranlarına bakarak, “Bitcoin’in gelecek yıl da bu performansı sürdüreceğine inanıyoruz. Bitcoin 2022’de S&P 500’ü geride bırakacak.” dedi.

2022 Yılında Cardano Ve XRP Listeden Çıkıyor!

Raporda, 2021 yılının en iyi performans gösteren altcoinleri arasında bulunan BNB’nin %1340’lık artış yaşadığına dikkat çekildi.

Arcane analistleri, BNB’nin performansını ve Solana ve Terra gibi altcoinlerin popülaritesinin artmasını göz önüne alarak 2022 yılında Ripple (XRP) ve Cardano’nun (ADA) en büyük ilk 10 kripto para dışında kalacağını belirtti.

Enflasyon Artmaya Devam Edecek!

Artan enflosyonun 2022 yılında da artmaya devem edeceği belirtilen raporda, 2022 yılında yeni enflasyon rekorlarının gelebileceği ifade edildi.

Bitcoin Madencileri Latin Amerika’ya Da Gidecek!

Çin’in Bitcoin madenciliği yasaklarından sonra Bitcoin hash oranı hızlı bir şekilde düşüşmüştü. Toparlanan küresel Bitcoin hash oranı şimdilerde ABD, Kazakistan ve Rusya’ya dağılmış durumda.

Arcane analistleri Bitcoin madencilerinin 2022 yılında Latin Amerika gibi bölgelere de yayılacağını belirterek “Bitcoin hash oranı coğrafi olarak daha da dağılacak” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu