Kripto HaberleriAltcoinArk Invest Eski Analisti: "Bu İki Altcoin Benim İçin Rallinin Anahtar Göstergesi!"

Ark Invest Eski Analisti: “Bu İki Altcoin Benim İçin Rallinin Anahtar Göstergesi!”

Chris Burniske Solana /Ethereum işlem çiftininin kendisi için kripto risk iştahının önemli bir göstergesi haline geldiğini söyledi.

Takip et

Bitcoin ve altcoinlerdeki yükseliş devam ederken bazı analistler rallinin ayı tuzağı olduğunu söylerken bazı analistler de bu rallinin boğa başlangıcı olduğunu düşünüyor.

Bu bağlamda piyasadaki kripto para risk iştahının artacağını düşünen Ark Invest’in eski analisti Chris Burniske, bunun için Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) grafiklerini inceledi.

Solana /Ethereum işlem çiftini analiz eden Chirs Burniske, bu işlem çiftinin kendisi için kripto risk iştahının önemli bir göstergesi haline geldiğini söyledi.

Yani SOL/ETH paritesinin piyasadaki kripto para yatırımcılarının risk iştahının durumunu değerlendirmek için bir araç olarak kullanılabileceğine işaret eden analist, Solana ve Ethereum’un tarihsel olarak Bitcoin’e (BTC) göre çok daha volatil olduğunu göz önünde bulundurarak risk iştahının belirlenmesinde önemli rol oynayacağını belirtti.

“Solana/Ethereum işlem çifti Ethereum/Bitcoin OG’sinin yanı sıra benim için kripto risk spektrumu iştahının önemli bir göstergesi haline geldi.”

Bu paylaşımının altına yorum yapan bir kullanıcı “ETH’den SOL’a daha fazla likidite akışı mı bekliyorsunuz?” sorusunu sordu.

Burniske bu soruya SOL/ETH işlem çiftinin grafiğini ekleyerek “belki bu analizim ETH’den SOL’a likidite akışını yönlendirmez, ancak bu grafik durmak istiyor gibi görünmüyor.” şeklinde cevap verdi.

Bu bağlamda SOL/ETH grafiğine bakan Burniske’ye göre risk iştahı düşmek yerine yükselerek devam edecek.

2023’de başlayan ralliyle beraber Ethereum ve Solana da yükselişler yaşadı.

Son 7 günde %3,72 oranında artış yaşayan Ethereum yazım esnaısnda 1,627 dolardan, %3,58 oranında aryış yaşayan Solana ise 24,47 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları