Kripto HaberleriBitcoinARK Invest'in Eski Kripto Para Analisti, Bitcoin'i (BTC) Değerlendirdi: En Önemli Seviye...

ARK Invest’in Eski Kripto Para Analisti, Bitcoin’i (BTC) Değerlendirdi: En Önemli Seviye Bu!

Takip et

ARK Invest’in eski kripto para analisti Chris Burniske, kripto para piyasasının durumunu değerlendirdi.

Analist, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) grafikleri üzerinden değerlendirme yaparken son haftalarda bir toparlanma yaşansa da kripto para piyasasının hala elverişli bir durumda olmadığını ifade etti.

Chris Burniske Twitter üzerinde yaptığı paylaşımında şu değerlendirme bulundu:

Bitcoin kapanışı yine 200 günlük hareketli ortalamanın altında oldu. Bu hafta bundan kaynaklı bir düşüş olacak mı göreceğiz.

Analiste göre Bitcoin’in 200 hahftalık MA’yı geçememesi kripto para piyasası için çok da olumlu değil. Şu an 22.780 dolarlara denk gelen haftalık MA200 aşağısında kapanış olduğu sürece şu an için yükseliş piyasasından bahsetmek çok da mümkün değil.

Çarşamba günü FED’in faiz kararının açıklanacak olması hafta içerisinde dalgalı bir fiyat görmemize neden olabilir.

İlgili Haber
Bitcoin'de Bu Hafta FED Faiz Kararı Takip Edilecek, Beklentiler Ne Yönde?

Bu hafta içerisinde özellikle kaldıraçlı işlemlerden uzak durulması gerektiğini ifade eden uzmanlar, hafta sonunda haftalık MA200’ün geçilip geçilmeyeceğinin yakından takip edilmesi gerektiğini belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları