HaberlerPolkadot

Arrington Capital, Polkadot (DOT) Üzerindeki Bu Proje İçin 100 Milyon Dolarlık Fon Oluşturdu!

Kripto para yatırım şirketi Arrington Capital, Polkadot üzerindeki bu proje için 100 milyon dolar ayırdığını duyurdu.

Yönetiminde 1.6 milyar dolardan fazla varlık bulunan kripto para yatırım firması Arrington Capital, Polkadot’un EVM uyumlu Moonbeam parachain’ine 100 milyon dolarlık yeni bir ekosistem fonu için Moonbeam Vakfı ile ortaklık kurdu.

100 Milyon Dolarlık Fon ile Polkadot Ağındaki Moonbeam Projeleri Desteklenecek

Arrington Moonbeam Büyüme Fonu, Moonbeam ağındaki yeni şirketleri ve protokolleri finanse edecek ve merkezi olmayan finans (DeFi), pazar yerleri, NFT’ler ve oyunlar dahil olmak üzere çok çeşitli sektörleri hedefleyecek.

Fon halihazırda açıklanmayan iki projeye sermaye aktarmış durumda.

Moonbeam Ocak ayında faaliyete geçti ve şu anda faaliyette olan ya da faaliyete geçmeye hazırlanan 100 projesi bulunuyor.

Moonbeam’in açıkladığı verilere göre, ilk beş ayda Moonbeam kullanıcıları 6.5 milyondan fazla işlem gerçekleştirdi ve geliştiriciler 5.000’den fazla akıllı sözleşme uygulamaya koydu.

Ethereum uyumlu bir parachain olan Moonbeam, köprü kullanmadan zincirler arası güvenli bir birlikte çalışabilirliğe olanak sağlıyor.

Geliştiriciler yerel çok zincirli merkezi olmayan uygulamalar (dapps) oluşturabiliyor ve mevcut akıllı sözleşmeleri Blockchain’ler arasında kolayca taşıyabiliyor.

Arrington Capital, 2020 yılında Moonbeam için 1.4 milyon dolarlık bir finansman turuna ve geçen yıl 6 milyon dolarlık bir stratejik sermaye artışına katıldı.

Arrington Capital kurucu ortağı ve ortağı Michael Arrington basın açıklamasında, “Moonbeam yeni bir Katman 1 protokolü olarak önemli bir ivme kazandı ve portföyümüze gerek gördüğümüz büyük çok zincirli hareket adına önemli bir örnek oluşturuyor” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu