coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAvalanche (AVAX) 10 Milyon Dolar Yatırım Aldı, Bu Altcoin Fiyatı Yükselişe Geçti!

Avalanche (AVAX) 10 Milyon Dolar Yatırım Aldı, Bu Altcoin Fiyatı Yükselişe Geçti!

Avalanche ekosistemi geliştiricisi ve hızlandırıcısı Colony Lab, Avalanche ağının uzun vadeli büyümesini desteklemek için 10 milyon dolar yatırım yapacağını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coindesk’in haberine göre, Avalanche ekosistemi geliştiricisi ve hızlandırıcısı Colony Lab, Avalanche ağının uzun vadeli büyümesini desteklemek için 10 milyon dolar yatırım yapacağını söyledi.

Colony Lab yaptığı açıklamada son birkaç ayda 8 milyon dolar değerinde 500.000’den fazla AVAX satın aldığını belirterek bu fonların, AVAX sahiplerine fayda sağlayacak bir doğrulayıcı program oluşturmak için kullanılacağını söyledi.

Colony Lab ayrıca Avalanche ekosisteminde AVAX ve Trader Joe’nun JOE’si gibi varlıkları içeren getiri sağlayan bir token endeksi olan Colony Avalanche Index’e (CAI) de yatırım yapacağını açıkladı.

Colony Lab CEO’su Elie Le Rest şunları söyledi:

“Avalanche ekosistemine 10 milyon dolarlık bir yatırımı kanalize ederken, sadece Colony Lab’i büyütmüyoruz, aynı zamanda AVAX’ın uzun vadeli potansiyelini de güçlendiriyoruz.

Gerçek blockchain büyümesi, kullanım durumlarının genişletilmesinden kaynaklanmaktadır ve teknolojisi, daha kapsayıcı ve özelleştirilebilir bir blockchain ortamı yaratarak bu vizyonu yansıtmaktadır.

Avalanche’ın vizyonuna uyum sağlamaktan heyecan duyuyoruz ve toplulukla stratejik hamlemizin ödüllerini paylaşmaya kendimizi adadık.”

Haberin ardından Colony (CLY) %7 artış kaydetti.

*yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail