AvalancheBorsaHaberlerKripto Para

Avalanche (AVAX) Avrupa’nın En Büyük Kripto Borsasında Listeleniyor!

Dünyaca ünlü borsa, Bitcoin'in sentetik bir versiyonu olan Wrapped Bitcoin'i (wBTC) de listeleyecek.

Londra merkezli kripto para borsası Bitstamp, yeni yayınlamış olduğu blog yazısında Avalanche’ı (AVAX) bu hafta içinde listeleyeceğini açıkladı.

Avrupa’nın en büyük borsası, ayrıca dünyanın bir numaralı kripto para biriminin sentetik bir versiyonu olan Wrapped Bitcoin’i (wBTC) de listeleyecek.

Listeleme sonrası bu iki tokenı avro ve dolar ile takas etmek mümkün hale gelecek.

Listeleme 4 Aşamadan Oluşuyor

Listelemenin ilk aşaması -10 Mart’ta- “yalnızca aktarım modu” şeklinde başlatılacak. Bu ilk aşamada, para yatırma ve çekme işlemleri açık olacak ancak ticaret henüz etkinleştirilmeyecek.

11 Mart’taki 2. aşamada söz konusu iki kripto para birimi sadece “post-only modu”nda olacak. Limit emirleri ve iptal emri verilebilecek ancak bu aşamada hiçbir sipariş tamamlanmayacak.

Bunu aynı gün gerçekleşecek olan “yalnızca sınır modu” takip edecek. Sonrasında ise “tam ticaret” moduna geçilecek ve yeni işlem çiftleri için tüm sipariş türleri ve kart satın alımları da etkin hale gelecek.

Ağustos 2011’de kurulup ilk kripto para borsalarından olan Bitstamp, günlük işlem hacmi 267 milyon dolara ulaşan önemli bir endüstri oyuncusu olmaya devam ederken önde gelen altcoinleri listelemesiyle de ara ara gündeme geliyor.

Geçtiğimiz kasım ayında da Cardano‘yu (ADA) listeleyen Bitstamp, aralık ayı başında da Shiba Inu‘yu destekleyeceğini açıklamıştı. Fakat jetonun listelenmesi bazı teknik aksaklıklar nedeniyle ertelendi. Shiba Inu’nun ne zaman listeleneceği henüz netlik kazanmış değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu