AvalancheHaberler

Avalanche Vakfı 220 Milyon Dolarlık Yeni Fon “Blizzard’ı” Başlattığını Duyurdu!

Avalanche'ın devasa yeni teşvik planı başladı.

Avalanche Vakfı, Avalanche blok zincirine daha fazla geliştirici çekmek için harekete geçti.

Daha önce DeFi geliştiricileri için 180 milyon dolarlık fon başlatan vakıf , yeni teşvik planı çerçevesinde 220 milyon dolarlık fon daha başlattığını duyurdu.

Resmi Twitter hesabından yapılan duyuruda, Blockchain ekosisteminde gelişmeyi ve büyümeyi hedefleyen 200 milyon doların üzerinde bir fon olan “Blizzard’ın” başlatıldığı bildirildi.

Avalanche’nin yeni teşvik fonu yatırımcıları arasında Avalanche Foundation, Ava Labs, Polychain Capital, Three Arrows Capital, Dragonfly Capital, CMS Holdings, Republic Capital, R/Crypto Fund, Collab+Currency, Lvna Capital ve Finality Capital Partners’ın bulunduğu açıklandı.

“Blizzard” adlı yeni fonun, DeFi, kurumsal uygulamalar, NFT’ler ve kültüre odaklanan geliştiricileri Avalanche ekosistemine çekmesi bekleniyor.

Avalanche Vakfı Direktörü Emin Gün Sirer, konu ile ilgili yaptığı açıklamada Avalanche’ın, son iki ayda platforma katılan kullanıcılar varlıklar ve uygulamalarda inanılmaz bir büyüme gösterdiğini vurgulayarak şunları söyledi:

“Blizzard, bu büyümeyi daha da hızlandırmada ve Avalanche’ın projelerimizin ve alanımızda bir sonraki çağa öncülük eden insanların ilk yuvası olma konumunu sağlamlaştırmada önemli bir rol oynayacak”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu