AvalancheHaberler

AVAX Yeni ATH’lere Doymuyor!

AVAX, bu yılın sonunda ilk 10'a girebilir!

Bu haftanın en çok değer kazanan kriptolarından biri şüphesiz Avalanche (AVAX) oldu ve bu hafta %35’in üzerinde değer kazanan AVAX, sadece bugün %13’ün üzerinde değer kazandı. Piyasa değeri 18,71 bin dolara ulaşan AVAX’ın çarpıcı yükselişi Avalanche ekosisteminden kaynaklanıyor.

DeFi Alliance’ın yayınladığı tweet göz önünde bulundurulduğunda bu kadar aktif bir ekosisteme sahip olan Avalanche’ın son 3 ayda %478’in üzerinde değer kazanması şaşırtıcı değil.

Avalanche’ın (AVAX) Avantajları

Merkezi olmayan uygulamalar için açık, programlanabilir bir akıllı sözleşme platformu olan Avalanche’in en büyük avantajlarından biri çevre dostu oluşu. AVAX bir Proof-of-Stake madeni para olduğu için madencilik yapmak için enerji harcanmasına ihtiyaç yoktur.

2020’nin Eylül ayında piyasaya sürülen Avalanche’ın platformunda 300’den fazla uygulama vardır ve bu da çoğu kripto para biriminden daha fazladır.

Öte yandan Ethereum geliştiricileri Avalanche platformunu solidity uyumlu dApp’ler oluşturmak için kolayca kullanabilirler. Bu da herkesin platformda akıllı sözleşmeler oluşturmasını kolaylaştıran bir dizi belge bulunduğu anlamına gelir.

Tüm bunlara ek olarak Avalanche’ın ekosistemlerinin gelişimini hızlandırmak için 220 milyon dolarlık fonu olduğu da biliniyor.

Tüm bu özellikleri açısından değerlendirildiğinde piyasa değerine göre 13. sırada yer alan AVAX bu yılın sonuna kadar ilk 10’a girecek gibi görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu