Kripto HaberleriAnalizAVAX’ta Son Durum Ne? Zincir İçi Veriler Neyi Gösteriyor?

AVAX’ta Son Durum Ne? Zincir İçi Veriler Neyi Gösteriyor?

Takip et

Avalanche’nin yerel tokeni AVAX, geçtiğimiz hafta Amazon Web Services ile yapılan anlaşma ile birlikte yıl başından itibaren %50 yükseldi.

Ancak on-chain verileri bu yükselişin sadece piyasa dinamikleriyle bağlantılı olduğunu ve AVAX’a dair ekstra bir fiyat hareketi gerçekleşmediğini ortaya koyuyor.

Bulut Kullanıcıları AVAX’ı Tercih Etmiyor

AVAX’ın en büyük blokchain hizmet sağlayıcısı ile entegre olması proje için büyük bir olay olsa da fiyatta ekstra bir yükseliş getirmedi. Analistler bu durumu AVAX’ın Aralık 2022’de bir başka bulut devi ile yaptığı anlaşma ile kıyasladı.

Amazon’un en büyük rakiplerinden Alibaba, geçtiğimiz ay benzer şekilde AVAX ile anlaştı. Ancak on-chain verileri gösteriyor ki bu haberin ardından AVAX ağındaki doğrulayıcı sayısı neredeyse değişmedi.

Bu durum, Alibaba’nın bulut servisinden yararlanan kullanıcıların Avalanche’ye pek sıcak bakmadığını gösteriyor.

AVAX Fiyatı

Avalance Labs’ın yerel kripto para birimi AVAX, Salı günü 18 dolara yükselse de kalıcı olamadı ve yeniden 16 $’a geriledi.

AVAX önümüzdeki saatlerde 20,64$ direncine net bir hareket yapmadığı takdirde önceki hafta geçtiği 14,30$ desteğini yeniden ziyaret edebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları