HaberlerLibra

Avrupa Komisyonu: Libra’yı Soruşturuyoruz, Devam Edeceğiz!

Avrupa Komisyonu üst düzey yetkilisi Margrethe Vestager, Libra konusunda açıklama yaptı.

Avrupa Komisyonu üst düzey yetkilisi Margrethe Vestager, kripto para birimi Libra’yı soruşturduklarını ve soruşturmaya devam edeceklerini açıkladı. Kripto para birimini soruşturmanın kendileri açısından gelecekte olası potansiyel riskleri bilebilmek için atılan adımlar olduğunu açıklayan Vestager, Avrupa Komisyonu tarafından Libra konusunda biraz şüpheci oldukları ve finans sistemine nasıl müdahale edebilecek olduğu gibi konuları araştırmak zorunda kaldıklarını açıkladı.

Bitcoin ve diğer kripto para birimleri hakkında açıklama yapmaya Vestager, stablecoin Libra için ise gelecekte olası potansiyel riskleri ve yaratabilecek olduğu finansal sistem sorunları nedeniyle araştırmalarını sürekli arttırdıklarını açıkladı.

Henüz ortaya çıkmamış bir şeyi tartışmanın kendileri için çok yeni bir şey olduğunu ve daha önce asla bunu yapmadıklarını açıklayan Avrupa Komisyonu üst düzey yetkilisi Margrethe Vestager Libra’nın bu anlamda bir ilk olduğunu açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu