Ana SayfaAltcoinAxie Infinity (AXS) İçin Değerli Haber: Uzun Süredir İlk Kez Yaşandı!

Axie Infinity (AXS) İçin Değerli Haber: Uzun Süredir İlk Kez Yaşandı!

Takip et

Axie Infinity (AXS) oyun ekosisteminin iki temel tokenından biri olan Smooth Love Potion (SLP), AXS’nin tokenomisinin temelini oluşturuyor. Son gelişmeye göre AXS için değerli bir haber geldi.

Uzun Sürenin Ardından Axie Infinity’nin SLP Tokeninin Yakım/Mint Oranı Ters Döndü

Twitter üzerinde bir AXS yatırımcısı tarafından oyun ekosisteminde son günlerde farklı bir durum gözlendi. Yatırımcının gözlemlerine göre altcoin ekibi son birkaç gündür piyasaya sürdüğü Smooth Love Potion (SLP) tokeninin miktarından daha fazlasını yakıyor.

Durumu fark eden yatırımcı, SLP tokenlerinin yakım miktarının mint miktarını geçtiği bir önceki tarihin neredeyse bir yıl öncesi kadar olan 2021 yılının Ağustos ayında yaşandığını bildirdi.

SLP tokenleri için yakma oranı 26 Haziran 2022’den bu yana yükseliyor. Bu arada, son 10 gün içinde, bu süreç SLP basım oranının düşmesiyle birlikte ilerliyor.

Axie Infinity’nin 14 Temmuz’da Lunacian Summer adlı özel “yetiştirme” kampanyasını başlattığı unutulmamalıdır. Bu kampanya aktifken, Axie Infinity hayranları Axie’leri için özel “görünümler” kazanabiliyor.

İlgili Haber
Axie Infinity‘de Güncel Durum Nedir? AXS Analizi

SLP Halen Zirve Noktasından Yüzde 99 Daha Düşük Bir Bölgeden İşlem Görüyor

Lunacian Summer benzeri kampanyalar 2018 ve 2019 yıllarının üçüncü çeyreğinde de düzenlenmişti ve yatırımcılar “Summer Axies” isimli oyun içi karakterler üreterek bunları kullanabilmişti.

Lunacian Summer’ın başlatılmasının ardından SLP tokenının fiyatı %17.6’dan fazla artarak 0,0034 dolardan 0,004 doların üzerine çıktı. Bununla birlikte oyun, GameFi devleri arasında en kötü performans gösterenlerden biri olmaya devam ediyor. SLP tokeni Mayıs 2021’de kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana %99.1 oranında geriledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları