BlockchainHaberlerKripto Para

Ayı Piyasası Fırsat Diyen Fon, Kriptoya 7,6 Milyar Dolar Yatırıyor!

Andreessen Horowitz yeni kripto para fonunu duyurdu.

Silikon vadisinin önce gelen risk sermayesi şirketleri arasında yer alan Andreessen Horowitz kripto para birimlerinde yükselmeye devam ediyor.

Şirket Ocak ayında yaptığı açıklamada, geçtiğimiz yıl kripto paralara yatırım yapmak ve oluşturduğu fonu iki katına çıkarmak için 4.5 milyar dolarlık yeni fon kuracaklarını açıklamıştı.

İlgili Haber
Andreessen Horowitz Yeni Kripto Para Yatırımları İçin 4.5 Milyar Dolar Toplayacak!

CNBC’nin haberine göre, Andreessen Horowitz bugün kripto ve blok zinciri şirketlerini desteklemek için 4,5 milyar dolarlık yeni bir fon duyurdu.

Bu duyurulan yeni fon şirketin kripto varlık sınıfı içerisinde dördüncü fonunu oluştururken kripto ve blok zincir yatırımlarındaki toplam rakamı 7,6 milyar dolara çıkarıyor.

Şirket yaptığı açıklamada söz konusu fonun hem projelerin arkasındaki kripto para birimlerine hem de şirket sermayesine yatırım yapmak için kullanılacağını söyledi.

Şirketin ilk kripto para fonunun da şu an içinde bulunduğumuz gibi bir düşüş zamanında başlatıldığına vurgu yapılan haberde, Andreessen Horowitz’in genel ortağı Arianna Simpson’ın şu açıklamalarına yer verildi:

“Ayı piyasaları genellikle en iyi fırsatların ortaya çıktığı, insanların kısa vadeli fiyat hareketleriyle dikkatlerini dağıtmak yerine arakada yatan teknolojiye odaklanabildikleri zamandır.

Ayrıca yatırımcılarımızın şirketin yatırımları ve projeleri hakkında endişelenmesine gerek yok.

Zira yatırımlarımızda ve projelerimizde büyük bir titizlik gösteriyoruz. Yatırım hızımız yüksek olsa da, gerçekten sadece en üst düzey kuruculara yatırım yapmaya devam ediyoruz.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Onlara baya kaybettikleri için böyle haber yaratmaya çalışmaları normaldir. Kimse yemiyor artık bunları.


Başa dön tuşu