Bitcoin

Bakkt Bitcoin Vadelilerini Satışa Sunuyor!

Beklenen son geldi, Bakkt tarafından Bitcoin vadelileri bugün satışa sunulacak.

Nexo

Dünyanın en büyük dev şirketlerinin desteğini almış olan ve her adı duyulduğunda kripto para yatırımcılarının üzerinde büyük bir etkisi olan Bakkt bugün beklendiği üzere Bitcoin vadelilerini satışa sunacak.

Son saatlerde kripto para fiyatlarında düşüşler yaşanırken Ethereum 207 dolardan 210 dolara yükseliş eğilimine girdi. Bitcoin ise daralma eğilimini devam ettiriyor ve fiyat durumu bugün düşüş eğiliminde gibi görünüyor. 10.000 dolar altında olan 9.900 dolarlık alım fiyatı ise yatırımcıların Bakkt ile ilgili olup olmadığını düşündükleri bir fiyat düşüşüne işaret ediyor. Bu hafta açılışını kötü yapmasından dolayı haftanın sonuna kadar kötü fiyat grafikleri göstermesi mümkün olan Bitcoin’in Bakkt ve diğer etkenler hesaba katıldığında bazı yatırımcıların satışlarını tetikletmesi mümkün olarak görülüyor.

Günlük ve aylık vadeli sunacak

Bakkt tarafından Bitcoin vadelileri 2 farklı seçenekte sunulacak ve günlük olarak vadeli seçim yapılabilecek olduğu gibi aylık olarak da vadeli işlemler sunulabilecek. Yıllık veya haftalık bir seçenek sunulmayacak olması nedeniyle bu 2 seçenekten bir tanesi tercih edilmek zorunda kalacak.

Bakkt sadece bununla da sınırlı kalmayarak daha farklı eylemler ile piyasada adından daha fazla söz ettirmeyi düşünüyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı