Kripto HaberleriBitcoinBakkt Bitcoin Vadelilerini Satışa Sunuyor!

Bakkt Bitcoin Vadelilerini Satışa Sunuyor!

Takip et

Dünyanın en büyük dev şirketlerinin desteğini almış olan ve her adı duyulduğunda kripto para yatırımcılarının üzerinde büyük bir etkisi olan Bakkt bugün beklendiği üzere Bitcoin vadelilerini satışa sunacak.

Son saatlerde kripto para fiyatlarında düşüşler yaşanırken Ethereum 207 dolardan 210 dolara yükseliş eğilimine girdi. Bitcoin ise daralma eğilimini devam ettiriyor ve fiyat durumu bugün düşüş eğiliminde gibi görünüyor. 10.000 dolar altında olan 9.900 dolarlık alım fiyatı ise yatırımcıların Bakkt ile ilgili olup olmadığını düşündükleri bir fiyat düşüşüne işaret ediyor. Bu hafta açılışını kötü yapmasından dolayı haftanın sonuna kadar kötü fiyat grafikleri göstermesi mümkün olan Bitcoin’in Bakkt ve diğer etkenler hesaba katıldığında bazı yatırımcıların satışlarını tetikletmesi mümkün olarak görülüyor.

Günlük ve aylık vadeli sunacak

Bakkt tarafından Bitcoin vadelileri 2 farklı seçenekte sunulacak ve günlük olarak vadeli seçim yapılabilecek olduğu gibi aylık olarak da vadeli işlemler sunulabilecek. Yıllık veya haftalık bir seçenek sunulmayacak olması nedeniyle bu 2 seçenekten bir tanesi tercih edilmek zorunda kalacak.

Bakkt sadece bununla da sınırlı kalmayarak daha farklı eylemler ile piyasada adından daha fazla söz ettirmeyi düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları