HaberlerXRP

Balina Alarmı: Ripple (XRP) Tekrar Düşüyor! 160 Milyon XRP Nereye Taşındı?

Ripple açıklamasından sonra sert yükseliş yaşayan XRP, tekrar gerilemeye başladı.

Akşam saatlerinde Ripple kanadından gelen, yeni SEC yönetimi ile uyumlu çalışmaya hazırız mesajından sonra hareketlenen XRP fiyatı %40 oranında primlenmişti. Kısmen geri çekilen XRP, haberi yazmaya başladığımız dakikalarda 0.225$ seviyelerinden işlem görüyordu.

Büyük balina hareketlerini takip eden “Whale Alert” çok kısa süre önce büyük bir XRP hareketliliğini raporladı. Rapora göre 4 farklı işlemle yaklaşık 160 milyon XRP, bilinmeyen bir cüzdandan Coinbase borsasına aktarıldı.

Soğuk cüzdanlardan Borsalara aktarılan paralar genel olarak dump sinyali olarak kabul edilir. Raporun yayılmasından sonra birçok yatırımcı dump gelecek beklentisiyle short pozisyon açtı. Bunun etkisiyle XRP fiyatı 0.21$ seviyelerine kadar geriledi.

Coinbase’in 28 Aralık itibariyle XRP alım-satım işlemlerini sınırlandırdığı ve 19 Ocak’ta tamamen askıya alacağı biliniyor.

İlgili Haber
Son Dakika: Coinbase Ripple (XRP) İşlemlerini Askıya Alıyor!

Bu aktarımlar, büyük XRP yatırımcılarının fiyatta yükseliş yaşandıkça elindeki malları yavaş yavaş satmaya karar verdiğini gösteriyor. Zira Ripple’ın yaptığı açıklama etkisiyle fiyatta yükseliş yaşanır yaşanmaz soğuk cüzdanlardan borsalara giren XRP’ler, balinaların kademeli şekilde XRP’den çıktığını gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu