binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBalina Cüzdan, Son Bir Haftada Yüzde 130 Yükselen Altcoinin Tamamını Elden Çıkardı

Balina Cüzdan, Son Bir Haftada Yüzde 130 Yükselen Altcoinin Tamamını Elden Çıkardı

Büyük bir kripto para balinası, son saatlerde uzun süredir elinde tuttuğu altcoininin tamamını satmışa benziyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

0xba8 kısa cüzdan adresiyle bilinen uyuyan bir balina, tüm Livepeer (LPT) altcoinlerini Coinbase’e taşıyarak önemli bir kâr elde etti. Balina, altı aylık hareketsizliğin ardından token başına 19.03 dolar fiyatla 2.18 milyon dolara eşdeğer 114.637 LPT yatırdı.

Balina daha önce bu LPT tokenlerini Coinbase’den 29 Nisan ve 8 Ağustos 2023 tarihleri arasında ortalama yalnızca 5.46 dolar maliyetle (tahmini maliyet: 626 bin dolar) çekmişti. Balina şimdi satarsa, sadece altı ay sonra %249’luk bir getiri ile tahmini 1.56 milyon dolarlık bir kâr elde edecek.

İlgili Haber  Ethereum Spot ETF Onayı Söylentisine Bloomberg ETF Uzmanından Yanıt Geldi

Bununla birlikte balinanın satışı, LPT fiyatında önemli bir pump yaşandığı sırada geldi. LPT, son bir hafta içerisinde %130 yükseliş gösterdi. Balinanın sattığı zirve değerinden hafif bir düşüş yaşayan altcoin, bu yazının yazıldığı anlarda 17.47 dolardan işlem görüyor.

İlginç bir gelişme olarak, bir önceki balinanın satış yaptığı sıralarda bir başka daha ufak çaplı balina da Coinbase’den alım yaptı. Balina, token başına 18.82 dolar fiyatla 229.493 dolar değerinde 12.190 LPT çekti. Toplamda ise geçtiğimiz 17 saat içinde balina, Coinbase’den ortalama 19.17 dolar fiyatla 2.5 milyon dolara eşdeğer toplam 132.991 LPT biriktirdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail