AltcoinEthereumHaberlerKripto Para

Balinalar Son 24 Saatte En Çok Bu Altcoinde İşlem Yaptı!

ApeCoin balinaların en çok işlem yaptığı altcoin oldu.

En büyük kripto para balinalarının işlemlerine dair verileri paylaşan WhaleStats, ApeCoin’in (APE) en büyük 5000 Ethereum (ETH) balinası arasında popüler altcoin olduğunu söyledi.

Bu bağlamda ApeCoin, son 24 saat en büyük 5000 ETH adresi arasında en çok işlem gören altcoin oldu.

WhaleStats, APE’nin balinalar arasında en çok işlem gören altcoin  olmasının yanı sıra, en büyük 100 ETH balinasının cüzdanlarında 20 milyon dolar değerinde APE tutulduğunu belirtti.

Nisan ayında zirveye ulaşan APE, ATH’sinden yaklaşık %80 düşüş yaşadı. Bu zirve ile birlikte ApeCoin, Nisan aylarında ETH balinaları arasında en çok işlem yapılan altcoin olmuştu.

Ancak daha sonra bu konumunu koruyamayan APE, yerini Chiliz’e (CHZ) kaptırmıştı.

İlgili Haber
Ethereum Balinalarının En Fazla İşlem Yaptığı Altcoin Açıklandı: Artık ApeCoin Değil!

Geçtiğimiz günlerde popüler NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’ın arkasındaki firma Yuga Labs ve ApeCoin DAO yönetim kurulu üyeleri Apecoin’in Ethereum’dan başka bir katman 1 projeye taşınması için görüşmeler yapıyordu.

Bu konu ApeCoin topluluğuna soruldu ve topluluk projenin Ethereum’da kalması yönünde oy kullandı.

İlgili Haber
ApeCoin Topluluğu "Ethereum'da Devam" Dedi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu