Kripto HaberleriBitcoinBalinaların Eylemleri Bitcoin Fiyatını 11.000 Doların Altına Düşürdü!

Balinaların Eylemleri Bitcoin Fiyatını 11.000 Doların Altına Düşürdü!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir süredir düşüş gösteren kripto para birimlerinin değeri bugünlerde daha fazla düşmeye başladı. Yatırımcıların bir bölümü Bitcoin güncel fiyatında olan düşüş sebepleri konusunda nedenleri merak etmeye başlarken, balinaların son zamanlarda büyük satış eylemlerinden ötürü bu düşüşlerin olmuş olabilecek olduğu tahmin edilmekte. Bir süredir düşüşler gün içerisinde de dahil yaşanıyordu ve Bitcoin fiyatı sürekli olarak değişiyordu. Bugünlerde ise 11.000 doların altına düşüş olması yatırımcıların satış hamlelerini tetikleyerek balinaların daha fazla satış yapması ile birlikte bu sonucun alınmasına sebep oldu.

Bitcoin fiyatındaki düşüş nedenleri hakkında bazı kripto para birimi yatırımcıları satışların ne kadar süreceği konusunda bilgi edinmek istese de balinaların bir süre daha kripto para satışlarına devam etmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları