Kripto HaberleriHaberlerBanco Santander Ripple Sistemine Geçiyor

Banco Santander Ripple Sistemine Geçiyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İspanya’nın en büyük bankası olarak kabul edilen Banco Santander, Ripple coin sistemine destek vermeye başlayacağını açıkladı. Ripple, bildiğimiz üzere dünya genelinde en değerli coin sistemlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Öyle ki zaman içerisinde birçok banka bu sistemler ile anlaşma yapmaya başladı da diyebiliriz.

Santander, bundan sonraki dönemde Ripple ile ödemeler almaya başlayacak ve hatta bu noktada müşterilerine yatırım imkanları sunacak. Coin yatırım hesaplarını ve birikim seçeneklerini planlayacak olan banka, sektörde fark yaratacak gibi görünüyor.

Birçok Ülkedeki Şubelerinde de Geçiş Yapacak

Banco Santander, sadece İspanya merkezli bir banka değildir. Zaman içerisinde Brezilya, İngiltere ve Polonya’da da şubeleşmiş olan bankalardan birisi. Nitekim bu ülkelerde de Ripple sistemini eş zamanlı olarak devreye sokacaklarını açıkladılar. Banka yönetiminden bu girişim ile alakalı olarak çok iddialı açıklamalar da geldi.

Bu bahar ayları içerisinde, Blockchain teknolojisiyle sınır ötesi ödemeleri gerçekleştiren ilk büyük banka olacağız.

Tabi ki sizlere birim transferi konusunda da yeni nesil imkanları sunacak olan banka, bu anlamda ilk olmayı hedefliyor. Dolayısı ile yakın bir zaman içerisinde gündemi sıklık ile meşgul edecekler gibi de görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay