Kripto HaberleriBitcoinBank of America'dan Yeni Kripto Para Raporu!

Bank of America’dan Yeni Kripto Para Raporu!

Bank of America analistleri FTX iflasının kripto paralara olan etkisini değerlendirdi.

Takip et

Ayı piyasasının etkisiyle sert düşüşler yaşayan kripto paralara karşı güveni azalan kripto yatırımcıların son olarak FTX ve kardeş şirketi Alameda Research‘ün iflasıyla güveni zedelendi.

FTX ve Alameda Research’ün iflasının Bitcoin (BTC) ve kripto sektörüne olan etkisini değerlendiren Bank of America, bu iflasların kripto para endüstrisinin güvenilirliğine büyük bir darbe vurduğunu söyledi.

BoF analistleri Alkesh Shah ve Andrew Moss tarafından kaleme alınan raporda, kripto paralardaki düşüşe ve FTX iflasına rağmen blockchain teknolojisinin gelişiminin hızlandığı belirtildi.

Kripto sektöründeki düzenlemelerin aciliyetine dikkat çeken analistler, bu düzenlemelerin kripto paraların benimsenmesinin artmasının anahtarı olacağını söyledi.

“Düzenleme için artan bir aciliyet, daha fazla kurumsal katılımı ile odağın ve sermayenin spekülatif ticaretten gerçek dünya işlevselliğine sahip projelere ve karlılığa giden yol haritalarına sahip şirketlere kaymasını sağlayabilir.

Bu bağlamda kripto endüstrisi için düzenleyici çerçevelerin ana akım benimseme için kritik öneme sahip olduğunu görüyoruz.

Ayrıca tüketicileri ve yatırımcıları korumak için koordineli bir küresel çaba gösterilmesi gerektiğini düşünüyoruz.”

Perakende ve kurumsal yatırımcıların kripto sektöründen kopuşunun kripto para fiyatları üzerinde daha fazla baskı oluşturabileceğini söyleyen Bank of America, ilk 100 kripto para biriminin yılbaşından bu yana %64 düştüğünü, ancak 2016’nın sonundan bu yana hala %2.175 arttığına dikkat çekti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları