BitcoinEthereumHaberlerXRP

Bankalardan Güzel Haberler Ardı Ardına Geliyor: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP)

Bankaların Bitcoin ve Kripto Paralara olan ilgilisi her geçen gün artıyor.

Singapur’un en büyük bankası olan DBS, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH)  ve Ripple’ı (XRP) da kapsayacak şekilde dijital borsa işlemlerini başlatacağını duyurdu.

Bitcoin’de dalgalı fiyat hareketleri yatırımcıları bugünlerde derinden tedirgin ederken, temel analiz yönünde bankalardan çok güzel haberler gelmeye devam ediyor. Bilindiği üzere DBS Güneydoğu Asya’nın en büyük bankası. Bu çapta büyük bir bankanın kripto para birimi borsası başlatacağını duyurması, kripto paraların  gücünün geleneksel bankalar tarafından da kabul edildiği  anlamına geliyor.

Banka CEO’su Piyush Gupta tarafında yapılan açıklamaya göre “DBS Dijital Exchange” geleneksel bir banka tarafından desteklenen dünyanın ilk kripto para borsası olacak. Planlamaya göre borsa, kullanıcılarına,  Bitcoin, Ethereum, XRP ve Bitcoin Cash sunacak.  Bunlara karşılık fiat para birimi olarak ABD doları, Hong Kong doları ve Japon Yeni ile işlem yapılabilecek.

İlgili banka kripto para borsası işlemleri yanı sıra dijital saklama hizmeti de vereceklerini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu