AnalizBitcoinHaberler

Başarılı Analist Bitcoin Tahminini Açıkladı: “Önce 39.300$, Sonra…”

Bitcoin'de sırada ne var?

Başarılı kripto analisti Justin Bennet twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Bitcoin’deki kritik seviyeye dikkat çekerek Bitcoin ile ilgili tahminlerini paylaştı.

Bitcoin’de yaşanan sert düşüş sonrası gözler gelecek fiyat tahminlerine çevrilmişken analist Bitcoin’de 40.000$ aralığında bir düzeltme beklediğini belirtti ve devam etti:

Haftalıkta 40.000 dolarlık ana seviyeye geri çekilme burada çok mantıklı. Bu olacağı anlamına gelmiyor ama dikkate alınması gereken bir senaryo.”

Bitcoin’in grafiğine baktığında haftalıkta yeni bir zirvenin oluştuğunu belirten analist, bunun Nisan ayındaki Bitcoin hareketlerine benzerliğine dikkat çekti.

Bennet, Bitcoin’in Temmuz ayındaki yükselişinden sonra sert bir düşüş yaşadığını belirttikten sonra Bitcoin’in 2021 yılının geri kalanında nasıl hareket edeceğini gösteren önemli bir fiyat seviyesine geri döneceğini söyledi.

39.300 dolar, gittiğimizi düşündüğüm yer. Oradan, muhtemelen daha düşük mü yoksa daha yüksek bir zirve mi olacağına karar vermek için 48.000 $- 49.000 $’a bir sıçrama yaşanabilir. Bu seviyede oluşacak teknik görüntü yılın geri kalanı hakkında fikir verecek. “

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu