AltcoinLitecoin

Başarılı Analist, “Uyuyan Dev” Olarak Gördüğü 5 Altcoini Açıkladı

Michael van de Poppe'ye göre bu altcoinler rekor kırabilir.

Kripto para sektörünün yakından takip ettiği ünlü analist Michael van de Poppe, Bitcoin (BTC) fiyatının yatay seyrinden faydalanabilecek önde gelen altcoinleri açıkladı. Poppe, 207.000’den fazla takipçisine yönelik yaptığı açıklamada özellikle top 50 içerisindeki altcoinleri takip ettiğini vurguladı.

Uyuyan Devler Arasında İlk Sırada: Litecoin

Poppe, hedefindeki ilk kripto paranın ise Litecoin (LTC) olduğunu belirtti. Poppe, LTC’nin yükseliş odaklı hareketinin devam edeceğine dair sinyaller verdiğini ifade etti. Bunun mevcut düşük seviyelerden daha yükseklere çıkacağını vurgulayan analist, hedef olarak iste BTC karşısında 0,005 SATS direncine işaret etti. Bu da mevcut seviyeden neredeyse %80 artış anlamına geliyor.

Poppe’nin radarındaki bir diğer kripto para birimi ise Tezos oldu. Uyuyan devler arasında dahil edilen Tezos’un fiyatının 0,0001 BTC’den 0,00019 BTC’ye kadar çıkmasını bekleyen analist, %90 yükselişin mümkün olduğunu vurguladı.

Analist, Tezos’un hala belirli noktalarda ciddi yükseliş elde edebileceğini ve altcoin rallisine henüz katılmadığını ifade etti.

Gözden Düşen 3 Altcoin, Rekor Kırabilir

Michael van de Poppe’nin listesinin üçüncü sırasında ise Celer Network (CELR) yer alıyor. CELR/BTC paritesinin potansiyel bir giriş noktasına geldiğini düşünen Poppe, bunun için %122 yükseliş bekliyor. Poppe’nin ifadesine göre BTC karşısında 0,000002 SATS seviyesi mümkün olabilir.

Poppe’nin listesinde yer alan dördüncü kripto para birimi Ocean Protocol (OCEAN) olurken beşincinin ise Komodo (KMD) olduğu belirtildi. Analist OCEAN için mevcut seviyeden %35, KMD için ise mevcut seviyeden %140 yükseliş bekliyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
17 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Enes

Bende xmd aldım güzel bir yatırım geleceği parlak üretime bağlarsan güzel bir getirisi oluyor

Emre

Xmd alın . ( Nokta )
Patlama yapacak 2 ay sonra boğa zamanını yaşayacak.

Numark

Ne kadar patlar

Bilir kişi

Btt yatırımcısını kısa vadede kazandırdığı gibi uzun vade de zengin edeceği ortada panipilasayon cinler kumar gibidir batırır;)

Bilir kişi

Manipülasyon (düzeltme)

Tirkon

Lite dia tct mana gvt

Ahmet

Yatağı yorganı satıp XLM alın.saraylarda yaşarsınız. Ama 9 yıl sonra tabiki.

Anonim

Alalım mı ustat.

Anonim

Dego abi ne litecoini

Anonim

1 iqlarıyla burada taktik veriyorlar ya yorumlara bak

Anonim

Asıl dev xrp

Ersin

👍

Murat

Xrp sen fazla bsy bekleme oda aynı chz gibi verdi vereceğini 1.2 ay rutin gider

Kara

Çöp hepsi, ben söyleyeyim. Btcst, vidt, dego, sxp, front, twt. Uyuyan devler!!!

Sado

Helal.

Anonim

cep al

dali çilenkoğlu

senin bu saydıkların devlrrin devi adam sadece uyuyan dev demiş sen devler büstü devden bahsediyorsun. peki bunu yazarken hiç düşündünmü cahil garibanın biri sana inanıp paylaşımını doğru bulup zaten zor olan hayatını daha zora sokacak hareketler yapıp sonu vahim olaylar yaşarmı acaba diye düşündünmü hiç böyle bir olayı tabiki istemiyoruz ama hayatın geeceklerini unutjmamak lazım ben çok dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum malesef cahil bir toplumun kriptolara saldırdığını biliyoruz avrupada 41.dünyada4. sıradayız crypto pazar buyukluğune göre
kimseyi hedef almadan uyarmak istedim çok iyi tanımasamda aynı meslekten olduğumuz için tanıdığım düzgün hayat dolu ve yaptığı işlerde başarılo bir arkadaşımız bundan kısa zaman önceantalyada aile katliamı yaptı diye basınada yansıdı ve halasının ifadesine cryptopralar sebeb olmuş bence burda crytoparalardan daha çok onunla uğraşıp deyişik sebebkerden insanları hatalı yönlendiren şu sosyal medya yatırım uzmanlarının hanesine yazılmalı bu ibretlik drama


Başa dön tuşu