blank
AltcoinLitecoin

Başarılı Analist, “Uyuyan Dev” Olarak Gördüğü 5 Altcoini Açıkladı

Michael van de Poppe'ye göre bu altcoinler rekor kırabilir.

Kripto para sektörünün yakından takip ettiği ünlü analist Michael van de Poppe, Bitcoin (BTC) fiyatının yatay seyrinden faydalanabilecek önde gelen altcoinleri açıkladı. Poppe, 207.000’den fazla takipçisine yönelik yaptığı açıklamada özellikle top 50 içerisindeki altcoinleri takip ettiğini vurguladı.

blank

Uyuyan Devler Arasında İlk Sırada: Litecoin

Poppe, hedefindeki ilk kripto paranın ise Litecoin (LTC) olduğunu belirtti. Poppe, LTC’nin yükseliş odaklı hareketinin devam edeceğine dair sinyaller verdiğini ifade etti. Bunun mevcut düşük seviyelerden daha yükseklere çıkacağını vurgulayan analist, hedef olarak iste BTC karşısında 0,005 SATS direncine işaret etti. Bu da mevcut seviyeden neredeyse %80 artış anlamına geliyor.

Poppe’nin radarındaki bir diğer kripto para birimi ise Tezos oldu. Uyuyan devler arasında dahil edilen Tezos’un fiyatının 0,0001 BTC’den 0,00019 BTC’ye kadar çıkmasını bekleyen analist, %90 yükselişin mümkün olduğunu vurguladı.

Analist, Tezos’un hala belirli noktalarda ciddi yükseliş elde edebileceğini ve altcoin rallisine henüz katılmadığını ifade etti.

Gözden Düşen 3 Altcoin, Rekor Kırabilir

Michael van de Poppe’nin listesinin üçüncü sırasında ise Celer Network (CELR) yer alıyor. CELR/BTC paritesinin potansiyel bir giriş noktasına geldiğini düşünen Poppe, bunun için %122 yükseliş bekliyor. Poppe’nin ifadesine göre BTC karşısında 0,000002 SATS seviyesi mümkün olabilir.

Poppe’nin listesinde yer alan dördüncü kripto para birimi Ocean Protocol (OCEAN) olurken beşincinin ise Komodo (KMD) olduğu belirtildi. Analist OCEAN için mevcut seviyeden %35, KMD için ise mevcut seviyeden %140 yükseliş bekliyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
17 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu