HaberlerKripto Para

Başarılı Türk Projesi Sinovate Övgü Almaya Devam Ediyor

Nexo

Yerli kripto para projesi Sinovate (SIN), geçtiğimiz günlerde Binance’den ilk V Label sertifikası alan Türk kripto para projesi olarak tarihe geçmişti. Binance, V Label projesini 2018 yılında kripto para projelerinin bilgi ve güvenilirliğinin doğruluğunu tescillemek için başlattı.

2018 yılında Suqa ismiyle piyasaya tanıtılan proje Tamer Dağlı önderliğinde günümüzde Sinovate ismi ile hizmet vermekte ve Binance’den aldığı V Label sertifikası ile doğruluğunu ve güvenilirliğini kanıtlamış durumda.

Kripto para camiasından her geçen gün biraz daha övgü alan Sinovate, piyasada çokça çıkan kripto para projeleri arasından güvenilirlik olarak öne çıktı. En son yeni kurulan Türkiye’nin ilk spor radyosu Radyospor’un Genel Yayın Yönetmeni Barış Ertül de kripto para projesi Sinovate için övgü dolu sözlerle bahsetti. Attığı Tweet ile açıklama yapan Barış Ertül, şu şekilde konuştu:

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı