Kripto HaberleriHaberlerBaşarılı Türk Projesi Sinovate Övgü Almaya Devam Ediyor

Başarılı Türk Projesi Sinovate Övgü Almaya Devam Ediyor

Takip et

Yerli kripto para projesi Sinovate (SIN), geçtiğimiz günlerde Binance’den ilk V Label sertifikası alan Türk kripto para projesi olarak tarihe geçmişti. Binance, V Label projesini 2018 yılında kripto para projelerinin bilgi ve güvenilirliğinin doğruluğunu tescillemek için başlattı.

2018 yılında Suqa ismiyle piyasaya tanıtılan proje Tamer Dağlı önderliğinde günümüzde Sinovate ismi ile hizmet vermekte ve Binance’den aldığı V Label sertifikası ile doğruluğunu ve güvenilirliğini kanıtlamış durumda.

Kripto para camiasından her geçen gün biraz daha övgü alan Sinovate, piyasada çokça çıkan kripto para projeleri arasından güvenilirlik olarak öne çıktı. En son yeni kurulan Türkiye’nin ilk spor radyosu Radyospor’un Genel Yayın Yönetmeni Barış Ertül de kripto para projesi Sinovate için övgü dolu sözlerle bahsetti. Attığı Tweet ile açıklama yapan Barış Ertül, şu şekilde konuştu:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları