fbpx
AltcoinBitcoin CashLitecoin

BCH ve LTC’de değer kaybı yüzde 5’leri aştı

BCH ve LTC'de yaşanan fiyat değişimlerinin etkisi uzunca bir süreden beri bugün olduğundan farksız devam ediyor.

Bitcoin Cash ve Litecoin’de değer kaybı sürüyor. Bir süredir ilgi görmesine rağmen fiyatındaki düşüş ve mevcut piyasanın durumundan dolayı bazı orta çaplı yatırımcıların kararlarının ters yönde olmasından kaynaklı olarak BCH ve LTC’de düşüşler sürmekte. Bugün grafiklerin kırmızıya boyanmasına neden olan birçok kripto para birimi arasında en fazla değer kaybı gören BCH ve LTC’nin yanında BTC, XRP ve ETH’de bulunsa da bu 2 kripto para birimindeki kaybın son derece daha fazla olması ve %2 oranına varan fark kayıpları yatırımcılarını üzen gelişmelerden birisi oldu.

BCH ve LTC’nin durumu kötü değil

Ancak piyasanın durumuna bakıldığında piyasa hacmi ve yatırımcıların ilgisi bakımından gerek LTC, gerek ise BCH oldukça iyi durumda. BTC kadar etkili olmamasına rağmen BCH’nin mevcut durumu gelecek günlerde olumlu olarak seyretmesi yönünde.

Piyasada bulunan kripto para birimlerinde ortalam günlük değişimler %2.3 ila %14.00 arasında değişiyor. Bu oran bazen çok daha yükseklere çıkabiliyor. BCH ve LTC’nin ortalama değişimleri ise %3.0 ila %8.0 arasında durumuna ve yatırımcılara göre değişiyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box