coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBlockchainBen Horowitz: Blockchain çok değerli

Ben Horowitz: Blockchain çok değerli

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Andreessen Horowitz firması tanındık isimlerinden Ben Horowitz, blockchain teknolojisi konusunda basına açıklama yaptı. Ünlü internet sitesine yaptığı açıklamalarında kripto paralardan bahseden ve gelecekte blockchain teknolojisinin çok daha fazla ve etkili kullanılabilecek olduğunu belirten Horowitz, bu sayede gelecekte insanların para programlayabilecek olduğunu, Faceobok, Twitter veya hükümetlere güvenmek zorunda kalmayacak olduklarını açıkladı.

İnsanlık için blockchain teknolojisinin bazı gruplar tarafından kötü gösterilmesinin nedeninin arkasında hükümetlerin olabilecek olduğuna işaret eden ünlü isim, bu konuda yatırımcılar ve bu konuda ilgi gösteren kişilerin gerçeği bildikleri ve bu alanda yatırımlar yapmaya devam ettiklerini ve yatırımların daha da büyük oranlarda artmaya devam edecek olduğunu açıkladı.

Blockchain teknolojisi etkili olabilir

Blockchain teknolojisinin oldukça fazla etkili olabilecek olduğunu ve bu teknoloji ile ilgilenen firma, şirket ve insan sayısının artmasının beklendiğini belirten ünlü isim, bu yönde yapılacak çalışmaların desteklenmesi ve fonlanması gerektiği konusunda da üstü kapalı öneriler verdi. Horowitz’in açıklamaları kısa süre içerisinde kripto para basınında da fazlaca yoğun ilgi gördü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail