Blockchain

Ben Horowitz: Blockchain çok değerli

Andreessen Horowitz firması tanındık isimlerinden Ben Horowitz, blockchain teknolojisi konusunda basına açıklama yaptı. Ünlü internet sitesine yaptığı açıklamalarında kripto paralardan bahseden ve gelecekte blockchain teknolojisinin çok daha fazla ve etkili kullanılabilecek olduğunu belirten Horowitz, bu sayede gelecekte insanların para programlayabilecek olduğunu, Faceobok, Twitter veya hükümetlere güvenmek zorunda kalmayacak olduklarını açıkladı.

İnsanlık için blockchain teknolojisinin bazı gruplar tarafından kötü gösterilmesinin nedeninin arkasında hükümetlerin olabilecek olduğuna işaret eden ünlü isim, bu konuda yatırımcılar ve bu konuda ilgi gösteren kişilerin gerçeği bildikleri ve bu alanda yatırımlar yapmaya devam ettiklerini ve yatırımların daha da büyük oranlarda artmaya devam edecek olduğunu açıkladı.

Blockchain teknolojisi etkili olabilir

Blockchain teknolojisinin oldukça fazla etkili olabilecek olduğunu ve bu teknoloji ile ilgilenen firma, şirket ve insan sayısının artmasının beklendiğini belirten ünlü isim, bu yönde yapılacak çalışmaların desteklenmesi ve fonlanması gerektiği konusunda da üstü kapalı öneriler verdi. Horowitz’in açıklamaları kısa süre içerisinde kripto para basınında da fazlaca yoğun ilgi gördü.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu