Haberler

Beverly Hills’teki Lüks Konut İçin Bitcoin (BTC) Ödemesi Kabul Edilecek

İstenen bedel ödenirse Bitcoin'le gerçekleştirilen yeni bir rekor ödeme yapılmış olacak.

Bitcoin hayatımızın her alanında etkin rol oynamayı sürdürürken ünlü kripto değerle alımı mümkün olan varlıkların sayısı da her geçen gün artıyor.

Konuyla ilgili son haber Beverly Hills’ten geldi. Özel bir konutun satışı için istenen bedelin 65 milyon dolar değerindeki Bitcoin (BTC) olduğu öğrenildi. Eğer söz konusu satış gerçekleşirse bu Bitcoin’le yapılan yeni bir rekor ödeme olarak tarihe geçebilir.

Lüks evinin satışı için BTC kabul edeceğini açıklayan mülk sahibi söz konusu satıştan 1950 BTC kazanmayı hedefliyor.

Lüks Evi Bu Kadar Değerli Kılan Ne?

Jennifer Aniston, Jane Fonda gibi ünlü isimlerin de ikamet ettiği ve hatta bir dönem Elvis Presley’ye bile ev sahipliği yapan Trousdale Estates semtinde yer alan ve Beverly Hills’in en değerli konutları arasında gösterilen “Elementi” isimli lüks villa 7 yatak odası, yarı olimpik yüzme havuzu, spor salonu, şarap mahzeni, ev sineması ve spa merkezi gibi birçok ayrıcalığa sahip olmasının yanı sıra 18.000 metrekarelik bir alanı kapsıyor.

Böylesine muhteşem bir yapının satışı için itibari para birimlerinin yanı sıra Bitcoin’in de tercih ediliyor oluşu Elementi’yi bir kat daha ilginç hale getiriyor.

Forbes dergisinde yer alan habere göre özellikle yurt dışındaki alıcılar bu tür alım satım işlemleri için kripto paralara yoğun ilgi gösteriyorlar. Giderek popüler hale gelen kripto değerler bugüne kadar hiç olmadığı kadar rağbet görüyor.

Yatırımcıları kripto paralara yönelten en önemli neden ise ödemelerdeki hızlılık ve şeffaflık olarak karşımıza çıkıyor. Nitekim merkez bankası aracılığıyla aktarımı yapılmak istenen 10 milyon dolarınızı kripto para borsalarında saniyeler içerisinde aktarmanız mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu