blank
HaberlerXRP

Beyaz Saray’a Ripple (XRP) Dilekçesi! – “XRP Para Birimi Olsun”

XRP destekçileri Ripple davasında XRP’ye destek için dilekçe hazırladı.

Ripple (XRP) davası nedeniyle canı yanan XRP destekçileri, XRP’nin para birimi olduğunun resmi olarak tanınması için ABD federal hükümetine sunulmak üzere bir dilekçe kampanyası hazırladı. Beyaz saray dilekçe sitesinde 29 Aralık günü yayınlanan dilekçe, 100.000 imza hedefine ulaşmayı bekliyor.

Ripple (XRP) için hazırlanan dilekçe – Kaynak: Petition of the White House

Sağlanan son verilere göre, dijital ortamda bu belgeyi imzalayanların sayısı 9.573 olarak yer alıyor. Dilekçenin kabul edilmesini isteyen XRP destekçilerinin elini çabuk tutması, belki de Ripple’ı kurtarabilir. Destekçiler, SEC’in Ripple’a karşı açtığı menkul kıymet davasıyla ilgili olarak ABD federal hükümetinin bu dilekçeyi kabul etmesini umuyor.

Bu dava haberinin ardından büyük bir satış dalgası yiyerek yüksek oranda değer kaybeden XRP, Tether (USDT)’den kazandığı üçüncü sırayı yeniden USDT’ye bıraktı. 0.10 dolarlara kadar düşeceğini söyleyen analistler Ripple (XRP)’den şimdiden ümidi kesmiş durumdalar. Ancak 0.174 dolara kadar düşen XRP, yayın saati itibariyle 10 milyar doların üzerindeki piyasa değeriyle 0.23 dolardan alıcı buluyor.

İlgili dilekçe linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

https://petitions.whitehouse.gov/petition/we-people-ask-federal-government-deem-xrp-virtual-currency-currency

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu