Kripto HaberleriHaberlerBig Eyes Coin, Dogecoin ve Floki Inu gibi Meme Paralar, Kripto Para...

Big Eyes Coin, Dogecoin ve Floki Inu gibi Meme Paralar, Kripto Para Piyasasını Nasıl Yeniden Tanımlıyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Henüz piyasaya sürülmemiş topluluğa ait meme tokeni Big Eyes Coin (BIG), ön satışlarda şimdiden 30,06 milyon ABD doları topladı. Toplam arzının %5’i okyanusları kurtaran hayır kurumlarına yardım etmek için kullanılacak olan BIG, mem tabanlı kripto para birimi yatırımcıları arasında favori olarak ortaya çıkmak için bazı ciddi nedenlere sahip.

CoinMarketCap’e göre, meme kripto pazarının öncüsü olan Dogecoin (DOGE), piyasa değerine göre listenin başında yer almaya devam ediyor. Ve “halkın kripto para birimi” olarak adlandırılan Floki Inu (FLOKI), popüler bir çok zincirli token haline geldi.
Peki, ciddi kripto para piyasası bu eğlenceli tarafı nasıl geliştirdi ve çevresinde neden bu kadar çok heyecan var, özellikle Big Eyes Coin için?

Meme Paraları Nedir?

Terimden de anlaşılacağı gibi, her şey bir mem, bir şaka olarak başladı. Genellikle çevrimiçi ticaret toplulukları tarafından desteklenen meme paraları, eğlenceye öncelik veren kripto para birimleridir. Başka bir deyişle, internette dolaşan memlerden ilham alıyorlar. Ancak, Elon Musk’ın Dogecoin’i ile bir şaka olarak başlayan şey, şimdi sürekli olarak artan yatırımcı ilgisine tanık olan kazançlı bir pazar.

Big Eyes, Dogecoin veya Floki – 2023’te Nereye Yatırım Yapmalısınız?

Dogecoin, 132.670.764.300 dolaşımdaki arzıyla, piyasa değerine göre tartışmasız en önemli mem tokenidir. 2013 yılında tanıtılan ve Elon Musk’ın köpeğinden ilham alan projenin şu anda 11,9 milyar ABD doları piyasa değeri var.

Musk’ın sağlam uygulamasıyla, mem para birimi şüphesiz burada kalacak ve yeni başlayanlar için bile kazançlı bir yatırım olarak değerlendiriliyor.

Floki, CoinMarketCap’in piyasa değerine göre en iyi meme tokenleri listesinde ikinci sırada yer alıyor. 8.917.452.316.422 dolaşım arzına sahiptir ve Musk’ın Floki cinsi olan köpeği ile bağlantılıdır.

Çoklu zincir, hem Ethereum hem de BSC blok zincirlerinde çalışır. Onu diğer birçok meme parasından farklı kılan, kullanışlı olmasıdır. Bu, kullanıcıların NFT ticareti yapmak için Floki’yi kullanabileceği anlamına gelir.

Dogecoin ve Floki kripto pazarında savaşlarını çoktan başlatmışken, Big Eyes Coin yeni ortaya çıkıyor. Ön satışlarda şimdiden 30,06 milyon ABD doları topladı ve bu, meme paraları tarihindeki en önemli rakamlardan biri.

Big Eyes Coin’i yatırım için en iyi meme tokenlerden biri yapan nedir?

  • Arzının %90’ı lansman sırasında mevcut olacak
  • Alış veya satışta vergi yok
  • Jetonların %5’i hayır işleri için tutulacak
  • Büyük bir kripto topluluğunu arkasında barındırıyor

Çevrimiçi ticaret topluluklarından şimdiden etkileyici bir ilgi gören meme coin ile kripto meraklıları, 2023’ün Big Eyes’ın yılı olacağından emin. Dogecoin ve Floki uygulanabilir seçenekler olmasına rağmen, Big Eyes’ın devasa potansiyeli piyasada asla gözden kaçmaz.

Daha fazla bilgi için aşağıdakilere göz atabilirsiniz:

Ön satış: https://buy.bigeyes.space/
Web sitesi: https://bigeyes.space/
Telegram: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları