AltcoinHaberlerBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Binance 1 Milyar Dolarlık Yeni Fon Başlattı, BNB Yükselişe Geçti!

Binance yeni fonunu duyurdu.

Kripto para sektörü derin fiyat dalgalanmaları arasında büyümeye ve yeni yatırımlar almaya devam ediyor. Binance, Binance Smart Chain (BSC) ekosistemini büyütmek için 1 milyar dolarlık yeni bir fon başlattığını duyurdu.

1 milyar dolar gibi büyük bir rakama sahip olacak fon 4 kategoriye ayrıldı. Yetenek geliştirme, likidite teşvik programı, kurucu programı, yatırım ve kuluçka platformu.

1 milyar dolarlık fon bu kategoriler arasında paylaştırılarak, ekosistemin büyütülmesi hedeflenecek.

Binance CEO’su CZ  1 milyar dolarlık fonla ilgili şunları söyledi:

“BSC sadece 100 milyon dolarlık başlangıç finansmanıyla, 100 milyondan fazla DeFi kullanıcısını kendisine çekti. 1 Milyar dolarlık yeni katkı geleneksel finansı bozabilir. Bir milyar kullanıcıya ulaşan ilk blockchain ekosistemi olarak, küresel benimsemeyi hızlandırabiliriz.”

Haberin duyulmasının ardından Binance’ın kendi kripto parası olan BNB %7 oranında yükseldi. BNB haber saatimiz itibariyle 421 dolardan işlem görüyor.

*yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu