Ethereum

Binance, Beklenen Hamleyi Yaptı ve Ethereum Topluluğunu Sevindirdi

Binance, Arbitrum'u destekliyor!

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası konumundaki Binance, zaman zaman Ethereum yatırımcılarının tepkileri ile karşılaşmaktaydı.

Binance kripto para borsasının Ethereum işlemlerini zamansız bir şekilde askıya alması çoğu kişinin tepkisini çekti.

Tabii ki buna ek olarak yüksek işlem ücretleri de Binance’e tepki çeken bir diğer noktaydı. Binance ise bunu değiştirmek adına önemli bir adım atmaya hazırlanıyor.

Binance, Arbitrum’u Kabullendi!

Binance kripto para borsası tarafından bu sabah yayınlanan gönderide, Arbitrum’u resmen destekleneceği vurgulandı.

Binance, Arbitrum One entegrasyonunu tamamladığını ve bundan sonra Layer 2 üzerinden yapılacak ETH yatırma ve çekme işlemlerini de destekleyeceğini vurguladı.

Binance’in bu adımı kesinlikle Ethereum yatırımcıları için oldukça önemli ve işlem ücretlerinin dipte olduğu L2 üzerinden ETH transferi yapmak her şeyi değiştirebilir.

Aslında 18 Kasım tarihinde birkaç yatırımcı Binance üzerinde Arbitrum ile ilgili ipuçları görmüş ve bunun olup olmayacağı konuşulmaya başlanmıştı.

Şimdi ise beklenen oldu ve Binance artık resmen Arbitrum One ağını destekliyor. Şu an için sadece Ethereum yatırma işlemlerinin desteklendiği entegrasyon, ilerleyen tarihlerde ise Arbitrum One ağına para çekme için de kullanılacak.

Arbitrum, Ethereum’un en önemli L2 ağlarından birisi ve bunun şimdi Binance tarafından kullanılması aslında Ethereum ağının ölçeklenebilirliğe doğru attığı adımların önemini ortaya koymakta.

Bu gelişmenin uzun vadede Ethereum ağını rahatlatması beklenebilir. Fiyatın da bundan olumlu etkilenmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu