BorsaHaberler

Binance: Beyaz Rusya Kullanıcılarına Hizmet Vermeyeceğiz

Beyaz Rusya'da yeni bir yasak...

Binance borsasından yapılan resmi açıklamada Binance borsasının bundan sonra kripto para hizmetlerinin Beyaz Rusya kullanıcıları için sunulmayacak olduğunu açıkladı. Yapılan resmi açıklamada, borsanın İran’dan hemen sonra Beyaz Rusya için belirli önlemler ve yasaklar uygulamaya başladığı, bu yasaklar kapsamında kripto para alım ve satım işlemlerine bundan sonraki süreçte izin verilmeyecek olduğunu ilan etti. Yasal olarak Beyaz Rusya’da bir takım problemler olması ve dünyanın tepkisini çekiyor olmasından dolayı ülke vatandaşları tüm dünyadaki hizmete erişemiyor iken, sonuncu yasak Binance tarafından uygulandı.

Yaptırımlar Dolayısı İle

Binance borsasından yapılan resmi açıklamada yasağın ABD ve BM tarafından alınan yaptırımlar dolayısı ile Kullanım Sözleşmesi isteklerine uygun olmadığından dolayı uygulanacak olduğu açıklamasında bulundu. Bir süre önce Beyaz Rusya ve Rusya’ya yönelik olarak yaptırımlar dolayısı ile bu konuda bazı yaptırımların uygunsuz olmasından dolayı haklarını kaybetmelerine sebep olacak. Rusya, ABD ve BM tarafından bir süre önce bazı konularda uyarılmış ve Ukrayna ile yaşadığı tartışma dolayısı bu hafta içerisinde de tepki çekmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu