coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance Borsasına Dikkat Çeken Token Transferi: Popüler Memecoinin Balinası Milyonlarca Dolarlık Tokenı...

Binance Borsasına Dikkat Çeken Token Transferi: Popüler Memecoinin Balinası Milyonlarca Dolarlık Tokenı Binance’e Gönderdi!

Popüler memecoin balinası portföyündeki meme tabanlı kripto para biriminin önemli bir miktarını Binance borsasına taşıdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasında bir Dogecoin (DOGE) balinası, portföyündeki popüler meme tabanlı kripto para biriminin önemli bir miktarını Binance borsasına aktardı.

Büyük Dogecoin Balinası 332,9 Milyon DOGE’yi Binance’e Taşıdı

Büyük kripto işlemlerini takip eden Twitter hesabı olan Whale Alert tarafından bildirilen veriye göre, 26.612.151 dolara eşdeğer 332.931.620 DOGE’nin bilinmeyen bir cüzdandan Binance’e taşındı.

Son 24 saatteki %2,46’lık artışa rağmen, Dogecoin’in mevcut fiyatı 0,07859 dolar seviyesinde bulunuyor ve son 30 günde %21,98’lik kayda değer bir düşüşü yansıtıyor.

DOGE için 24 saatlik işlem hacmi %15,05 oranında düşerek 477,19 milyon dolara ulaştı ve cansız bir piyasa performansına işaret etti.

Kripto topluluğunun dikkati geçtiğimiz günlerde Dogecoin’in fiziksel bir temsilinin aya gönderilmesini içeren ve merakla beklenen bir uzay fırlatmasına yöneldi.

İlgili Haber  Ters İndikatör Jim Cramer Bitcoin Hakkında Konuştu: ''Bu Seviyeye Dikkat Çekti!''

Ancak Dogecoin piyasasında beklenen dalgalanma yaşanmadığından, bu benzersiz olayı çevreleyen heyecan hızla dağılmış gibi görünüyor.

Bir balina tarafından Binance’e önemli miktarda DOGE aktarılması, Dogecoin piyasasında süregelen dinamiklere ek bir bilinmezlik katmanı ekliyor.

Böylesine önemli bir transferin arkasındaki neden belirsizliğini korurken, bunun gibi gelişmeler Dogecoin ekosistemi hakkında spekülasyonlara yol açıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları