BitcoinHaberler

Binance CEO’su Açıkladı! Bitcoin’in (BTC) Son Yükselişi “Balon” Mu? Fiyat Nereye Kadar Çıkabilir?

Binance CEO'sunun Bloomberg röportajından önemli notlar.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao Bloomberg’te katıldığı programda Bitcoin rallisi hakkında konuştu.

Ralliyi tetikleyen olaylar ile ilgili yorum yapan CEO, Bitcoin fiyatının gidebileceği yere ilişkin tahminde bulunmanın zor olduğunu ifade etti.

Son Bitcoin hareketleri bir balon mu?” sorusu üzerine Changpeng Zhao şu şekilde yanıt verdi:

“Ben bu yükselişlerin spekülatif olduğunu düşünmüyorum. Bu yükseliş Bitcoin’in ana akım haline gelmesinin bir yansıması. Dürüst olmak gerekirse bu gördüğünüz buzdağının sadece görünen kısmı”

CEO’nun Bitcoin fiyatının ne kadar ileri gidebileceğine ilişkin soruya yanıtı ise şu şekilde:

“Şu anda önceki zirveyi geçtik ve sadece 2.5x yaptık. Temelimiz 3 yıl öncesine göre çok daha güçlü. Çok daha fazla kullanıcının borsalara geldiğini görüyoruz.

Çok daha fazla kurumsal yatırımcı geliyor. DeFi’nin kalkışa başladığını görüyoruz. Dediğim gibi 3 yıl öncesine göre çok daha iyi bir noktadayız. Her gün 300.000 yeni kullanıcı kaydı yapıyoruz.”

Bitcoin fiyatıyla ilgili tahmin yapmanın zor olduğunu ifade eden CEO kullanıcı sayıları üzerinden bir yorumda bulundu.

“Küresel olarak baktığımız zaman Bitcoin ve kripto paraların benimsenme oranı %1’de. Kripto piyasasında tahminen 100 milyon ile 200 milyon arasında bir kullanıcı olduğunu düşünüyorum.

Bu kullanıcı tabanıyla ona bir değer atfediyorsunuz. Fiyat tahmin etmek gerçekten çok zor. Bilmiyorum belki 1 milyon dolar belki 10 milyon dolar. Söylemesi zor.”

Açıklamanın tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu