Ana SayfaEthereumBinance CEO'su: "Kullanıcılar Artık Ethereum'u (ETH) Daha Çok Tercih Ediyor, Çünkü..."

Binance CEO’su: “Kullanıcılar Artık Ethereum’u (ETH) Daha Çok Tercih Ediyor, Çünkü…”

Takip et

Yarın FED’den gelecek faiz kararı açıklaması başta Bitcoin (BTC) olmak üzere tüm kripto paraları etkiliyor.

Haftaya düşüşle başlayan Bitcoin 20.900 dolar seviyelerinde bulunurken, en büyük altcoin olan Ethereum (ETH) ise 1.600 dolarlık seviyelerden 1.370 dolar seviyelerine geriledi.

Blockchain analiz platformu olan Nansen CEO’su Alex Svanevik, Binance‘i ve kurucusu CZ‘yi etiketleyerek borsanın Ethereum’daki düşük işlem ücretleri fırsatını kullandığını söyledi.

Twitter hesabından paylaşım yapan Nansen CEO’su Binance’de Ethereum işlem ücretlerinin kullanımında büyük bir artış olduğunu belirterek şunları yazdı:

“Görünüşe göre Binance, fonları transfer etmek için Ethereum’daki düşük işlem ücretlerinden yararlanıyor.”

Alex Svanerik paylaşımının devamında Binance’de yalnızca bir saat içinde işlem ücreti olarak toplam 28 ETH harcandığını ifade etti.

Nansen CEO’sunun Binance ve Ethereum paylaşımına cevap veren Binance CEO’su CZ, borsa kullanıcıları tarafından Ethereum’un yüksek oranda kullanıldığını doğruladı.

“Muhtemelen kullanıcılar artık ETH’yi daha fazla seçiyorlar, zira şimdi Ethereum’daki işlem ücretleri düşük.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları