Kripto HaberleriBinance CoinBinance CEO'su Portföyünün Açıkladı! "Yüzde 1 Bitcoin, Yüzde 99 ..."

Binance CEO’su Portföyünün Açıkladı! “Yüzde 1 Bitcoin, Yüzde 99 …”

Takip et

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao kısa süre önce portföyündeki kripto paraların ağırlık oranlarını paylaştı.

Her fırsatta parasının tamamını kripto varlıklarda tutmayı tercih ettiğini belirten CEO’nun Bitcoin ve Binance Coin (BNB) tuttuğu biliniyordu.

Bir takipçisinin “Cz ileride dünyanın en zengin insanı olacak” yorumuna yanıt veren Cz, “Varlıklarım: %99 BNB ve %1 Bitcoin” dedi.

Binance CEO‘su Bitcoin‘deki dönüş sinyalleri ile birlikte BNB‘ye yönelik paylaşımlarını artırırken, BNB 284$ seviyelerinden işlem görüyor.

Boğa piyasasının başladığı 2021 başında BNB’nin 30$ olduğu göz önüne alındığında 2022’nin sert kışına rağmen fiyatın hala 10 kat yukarıda olduğunu görüyoruz.

Özelikle son dönemde pek çok kripto para borsası likidite sorunları yaşarken ve işçi çıkarırken, Binance’in çalışan sayısını artırması ve “yeterli paramız” var mesajı vermesi borsaya olan güveni pekiştirdi.

Binance’ın kripto kışı nedeniyle Bitcoin ticaretinden komisyon almayacağını açıklaması da, borsanın likidite sorunu olmadığının en bariz göstergesi şeklinde yorumlandı.

Binance bu hamleleriyle kripto kışına rağmen güçlüyüz mesajı verirken, BNB de bu mesajlardan etkilenerek sağlam temelini korumaya devam ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları