AltcoinHaberler

Binance CEO’su UST ve Luna Hakkında Konuştu, Tavsiye Verdi!

Binance CEO'sundan yeni UST ve Luna paylaşımı.

Terra’nın stablecoini UST’nin çöküşünün ardından tüm gözler yeniden kripto para ekosistemine çevrildi.

Dün yaptığı açıklamalarında UST ve Luna’daki çöküşün kripto para ekosistemi için önemli bir dönüm noktası olacağını ifade eden Binance CEO’su Cz, bugün de UST hakkında konuştu.

Mevcut durumda ellerinde hiç UST olup olmadığı sorularında da açıklık getiren CEO, işlem ücretlerinden kaynaklı olarak UST’leri olduğunu ancak bunlarında değerinin şimdi sıfıra yakın olduğunu söyledi.

“Twitter’dan bazı yorumları okuyunca Binance’in herhangi bir UST’si olup olmadığını sormadığımı fark ettim.

Güvenlik nedeniyle adminlere sormadan bazı bilgilere erişemiyorum.

Şimdi sordum.

Muhtemelen işlemlerden gelen komisyon ücretleri nedeniyle biraz UST’miz var ve şimdi değeri sıfıra yakın. Bu aklımda olan bir şey değildi. Önceliğimiz kullanıcılarımız.”

Söylentilerin bir türlü bitmediğinin altını çizen CEO son olarak Binance’in UST satın almadığını ifade etti.

Bir yatırımcının Luna ve UST hakkında yatırımcılara ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz sorusunu da yanıtlayan Cz şunları söyledi:

“Benim için net olan şuydu;

Yüksek APY = yüksek risk

Yeni para = yüksek risk

Tüm yumurtalarınızı aynı sepete koymayın. Çeşitlendirin.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
5 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Memiri

Ceo olabilirsin, bu sistemi sizler yarattınız samimi olduğunuzu nerden bilelim hiç kimse ” Ayranım ekşi demez!” ” Görünen köyde kılavuz istemez ” 2008 krizinde CEO ların ne kadar ” yanar döner” olduğunu gördüm. Adamlar batmış bilançolara AAA +++ Kredi notu verdi……….

Anonim

Bu biyasasanin düşmesi hep bu şeytanların isi

Anonim

Ggghhbb

Mehmet ilçi

Bunun baş müsebbibi binance borsası 00000011 kaldirdi 00 silerken geri getirdi.peki soruyorum neden bastan getirmedin yada neden kaldırıp tekrar getirdin bu isin içinde binance de var

Sedattt

Senin nahmusnu dikeyim


Başa dön tuşu