BitcoinHaberler

Binance CEO’su Zhao: Bitcoin 16.000 Dolar Olacak

Binance'nin CEO'su Changpeng Zhao Bitcoin hakkında tahminde bulundu.

Lider kripto para borsası Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin hakkında yatırımcıları heyecanlandıran bir tahminde bulundu. Bitcoin hakkında öngörüsü paylaşan Zhao, BTC’nin yakın zamanda 16.000 dolar olacağını ifade etti.

Zhao sözlerine: “Fiyat tahmini yapmak kolay önemli olan bu tahminlerin ne zaman gerçekleşeceğini bilebilmek. Ancak çok yakın zamanda 16.000 doları göreceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.

16 bin dolar tahmini daha önce birçok kez gündeme gelmişti. 4chan’da açıklama yapan bir Bitcoin kahini BTC’nin 3000 dolar seviyesine düşüp buradan da 9 bin dolarlara çıkacağını önceden söylemiş ve bunlar gerçekleşmişti. Aynı analist Ekim ayı içerisinde 16 bin dolar seviyelerinin görülebileceğini ifade etmiş ancak bu tahmini gerçekleşmemişti. Bu iddialardan sonra piyasada özellikle 16 bin dolar haberleri devamlı olarak gündeme geliyor.

İlgili Haber
4chan'da Paylaşılan İddia Doğru Çıkmayabilir!

Öte yandan 16 bin dolar iddiasını daha önce gerekçeleriyle birçok analist ortaya atmış ve bu fiyatın beklendiğini ifade etmişlerdi:

İlgili Haber
Bitcoin Fiyatı 9.500'e Yaklaştı: Beklenti Sene Sonuna Kadar 16.000 Dolar!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu