BitcoinHaberler

Binance CEO’sundan 2022 Sinyali! Bitcoin’de Yeni Zirve Görülecek Mi?

Cz'nin paylaşımı kafaları karıştırdı.

Bitcoin‘in grafiğini incelediğimizde Aralık 2020’den itibaren 30.000$ ile 70.000$ arasındaki bir bantta yatay ve hafif yukarı yönlü bir hareket sergilediğini görüyoruz.

Bazı analistler bu kanal üzerinden yorum yaparak Bitcoin’de bir sonraki ana destek noktasının 32.000$ seviyeleri, ana direnç noktasının ise 75.000$ olduğunu ifade ediyor.

Bitcoin’in bu kanal içerisinde hareket etmeye devam edip etmeyeceği büyük bir soru işareti olarak kenarda dururken, popüler analist Lark Davis de buna dikkat çekerek bir soru sordu.

“Yani Bitcoin tüm yıl boyunda 30.000$ ile 60.000$ aralığında mı olacak?”

Davis’e yanıt en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao’dan geldi.

“Rakamlar kesinlikle yanlış” diyen Cz, iddialı konuşarak “bu twiti saklayın” dedi.

Ünlü CEO Ne Demek İstedi?

CZ’nin paylaşımının iki tarafa da çekilebilecek olması yatırımcıların kafasını karıştırdı.

CZ’nin paylaşımına göre Bitcoin bu aralıkta hareket etmeyecekse yeniden 30.000$’ın altına da inebilir veya 2022 yılında yeni bir ATH’de yapabilir.

Biz CZ’nin paylaşımını pozitif bir paylaşım olarak değerlendiriyoruz. Zira ünlü CEO şimdiye kadar pek bearish paylaşım yapmadı.

Kripto para sektörüne inanan ve fiat para birimi tutmadığını her fırsatta dile getiren CZ, 2022’de görülecek yeni bir ATH’nin erken sinyalini mi verdi bunu zaman gösterecek.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

İlk çöküşte 100 k nın altında satmayın uyarısı veriyordu.Cz nin hedefi kaç bilmiyorum ama 100 k yı dip olarak görüyor o şimdiden.Piyasa yapıcı olduğu için fiyatı oraya bir şekilde çekecektir.Ancak oradan alım olur mu 100k üstü bilmiyorum.Bu yüzden bu fiyatlara alıştırması gerekiyor önce.Shortları longları kıracak borsalar böyle yatay sonra zaten kimse long açamadan dipten vurcaklar yukarıya.Ama bunun için mazot lazım yani Short öyle yüklü olması gerekiyorki hepsini likit edip piyasadan silsinler.Bakalım shortlar gelsin görücez.


Başa dön tuşu