HaberlerKripto Para

Binance Coin Rekora Koşuyor

Büyük kripto para borsası Binance, borsanın bizzat blok zinciri Binance Chain’in piyasaya girdiğini işaret eden Yepyeni bir genesis blokunun doğduğunu açıkladı.

Büyük kripto para borsası Binance, borsanın bizzat blok zinciri Binance Chain’in piyasaya girdiğini işaret eden yepyeni bir genesis blokunun doğduğunu açıkladı. Genesis bloku, blok sıralaması arasında lider olarak yerini alıyor. Şirketten konuyla alakadar olarak farklı bir açıklama gelmedi. CEO Changpeng Zhao olduğu, yalnızca “Yoğun günler” şeklinde bir Twitter paylaşımında bulundu ve bilgiler fotoğrafını da Binance DEX logosu ile değiştirdiği görünüyor. Ayrıca CryptoNews’e göre de Binance Chain’in blok gezgini olduğu, test ağında hala yepyeni blokların olduğunu söylüyor. Binance’in ilanı öncesinde 19.61 dolardan piyasada işlem gören BNB, duyuruyu takip ederek birkaç saat içinde takriben yüzde 7 yükselerek 21 dolara çıkış yaptı.

Binance’in Halka Açık Test Sürümü

Borsa da işlem gören, Binance blok zinciri, Şubat ayının sonlarında halka açık olarak test sürümü şeklinde yayınladı. Ne aşamada merkezsiz olduğu tartışılan Binance DEX’ in, bu blok zincirinin üzerinde çalışan ilk uygulamalardan biri olduğu belirtildi. Diğer taraftan da Changpeng Zhao’ da, Şubat ayı içerisinde Ethereum ağında ERC20 token değerinde çalışan kimi coin’lerin yayınlanır yayınlanmaz Binance Chain’e taşınmanın gerekli olduğunu söylemişti. Zhao tarafından yapılan açıklamada ise; Şu anda bir sürü bekleyen proje zincirimiz var. Mevcut projelerimizin yapımını tamamladığımızda Binance Chain şirketine geçeceklerini kesin olarak onayladı. Bunlar arasında çok önemli ve büyük projelerinde mevcut olduğunu Platformumuz üzerinde Ethereum uygulamasından çok daha hızlı olduğunu söylemişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu