Binance CoinHaberler

Binance ETHBNT Airdrop’unu Destekleyeceğini Duyurdu!

Binance'in airdropu destekleme duyurusu sayesinde BNT yükselişe geçti.

Ünlü kripto para borsası Binance yaklaşık 1,6 milyon dolarlık airdrop yapacağını Twitter’dan yolladığı bir iletiyle duyurdu.


Binance, Bancor (BNT) sahipleri için bir airdrop etkinliği yapacak. Kullanıcılar 1 Ocak 2020’de hesaplarındaki  ETHBNT token’lerinin fotoğrafını çekecek, daha sonra kullanıcılara sahip oldukları ETHBNT token’lerinin yüzde 10’u kadar BNT dağıtılacak. Örneğin hesabında 1000 BNT bulunan bir kullanıcıya 100 BNT’nin o anki dolar fiyatı kadar ETHBNT verilmiş olunacak.

Airdrop Sayesinde BNT Yükselişe Geçti!

Airdrop yapılacak toplam ETHBNT miktarı yaklaşık 1,6 milyon dolar. Katılımcıların airdroptan yararlanabilmeleri için de en az 5 BNT’leri olması gerekiyor. Ayrıca BNT fiyatı yaklaşık yüzde 10 oranında değer kazandı.

Binance Yeni Atılımlar Peşinde

Kötü gidişatına son vermek isteyen bir profil çizen Binance Coin airdropla birlikte TravelByBit ile ortak bir projeye imza atacaklarını da duyurdu. İkili piyasaya seyahat kartı sürmeye hazırlanıyor. Söz konusu kart büyük seyahat İnternet sitelerinde kripto para ödemelerini kolaylaştırmak için dijital para destekli bir seyahat ödülleri kartı şeklinde olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu