BorsaHaberler

Binance Hacklendi!

Binance 41 milyon dolar çaldırdı!

Binance kripto para borsası hacklendi. 7 bin Bitcoin çalan hackerlar siber saldırı kervanına Binance’yi de kattı. Bitcoin sahiplerinin en fazla tercih ettikleri kripto para borsası olan Binance tüm dünyada milyonlarca kripto para yatırımcısına hizmet sunuyordu.

2 aşamalı kimlik doğrulama ve API anahtarlarını ele geçiren hackerlar çok güvenilir olduğunu iddia eden Binance borsasını en güvenilir yerden vurdu. Kripto para borsasının 41 milyon dolarlık kayıp yaşadığı ve bu kayıp nedeniyle bir açıklama yaptığı öğrenildi.

Binance’ın hacklenmesinden bir süre sonra binlerce kripto para yatırımcısı kripto para borsasına tepki gösterirken CZ’nin gerekli güvenlik çalışmalarına az para ayırdığı suçlamasını yöneltti.

Kripto para borsasından yapılan açıklamada tüm zararın karşılanacak olduğu ve kripto para borsasının 1 hafta kadar bakıma girebilecek olduğu açıklandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu