binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance İki Altcoin Paritesini Spot İşlemlerden Delist Ettiğini Açıklandı!

Binance İki Altcoin Paritesini Spot İşlemlerden Delist Ettiğini Açıklandı!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, 29 Mart 2024 tarihinden itibaren bu altcoin paritelerini delist edecek.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen kripto para borsa platformlarından Binance, kullanıcı korumasını sağlama ve sağlam bir alım satım ortamını teşvik etme konusundaki süregelen kararlılığıyla, listelenen tüm spot alım satım çiftleri üzerinde düzenli olarak kapsamlı incelemeler gerçekleştirir.

Binance, Kullanıcı Deneyimini Korumak İçin İki Spot İşlem Çiftini Kaldırdığını Duyurdu

Bu sürecin bir parçası olarak Binance, likidite ve işlem hacmi gibi çeşitli faktörlere dayanarak belirli spot alım satım çiftlerini listeden çıkarma hakkını saklı tutar.

Yapılan son değerlendirmelerin ardından Binance, 29 Mart 2024 saat 06:00’dan itibaren geçerli olmak üzere aşağıdaki spot alım satım çiftlerini listeden çıkarma kararı aldı:

GNS/BTC ve XVG/TUSD

Bu spot alım satım çiftlerinin listeden çıkarılmasının, bunlarla ilişkili tokenların Binance Spot’taki kullanılabilirliğini etkilemediğini belirtmek önemlidir.

İlgili Haber  Binance, Marjin İşlemler İçin Yeni Bir Listeleme Duyurusu Yayınladı!

Kullanıcılar, bu spot alım satım çiftlerinin baz ve kotasyon varlıklarını Binance platformundaki diğer mevcut alım satım çiftlerinde alıp satmaya devam edebilecektir.

Buna ek olarak Binance, yukarıda belirtilen spot alım satım çiftleri için Spot Alım Satım Botları hizmetlerini 29 Mart 2024 tarihinde saat 06:00’da durduracaktır.

Bu hizmetleri kullanan kullanıcıların, olası kayıplarını azaltmak için belirtilen sonlandırma saatinden önce Spot Alım Satım Botlarını güncellemek veya iptal etmek gibi gerekli işlemleri yapmaları önemle tavsiye edilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail