coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBinance CoinBinance İle ABD Adalet Bakanlığı'nın Olası Anlaşma Söylentileri BNB'nin Fiyatını Etkiledi! Son...

Binance İle ABD Adalet Bakanlığı’nın Olası Anlaşma Söylentileri BNB’nin Fiyatını Etkiledi! Son Durum Ne?

ABD Adalet Bakanlığı (DOJ) ile kripto para borsası Binance'in olası anlaşma haberinin ardından BNB'nin fiyatı yükseldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

BNB’nin fiyatı, ABD Adalet Bakanlığı’nın (DOJ) devam eden soruşturmasını sona erdirebilecek bir anlaşmanın parçası olarak Binance’den 4 milyar dolar istediği haberinin ardından yükselişe geçti.

DOJ İle Binance Anlaşabilir Haberinin Ardından BNB Fiyatı Yükseldi

BNB fiyatı son 24 saat içinde %5’in üzerinde artış gösterdi. BNB, 9 Haziran’dan bu yana en yüksek fiyat olan 268 dolara kadar yükseldi.

Haber duyulduktan sonra ilk anlarda BNB’nin fiyatı yüzde 10 arttı. Bu durumda BNB’nin piyasa değerinin 4 milyar dolardan fazla arttığı görüldü. 4 milyar dolar çok büyük bir miktar olarak görünse de bu sorunun çözülmesi aslında CZ, Binance ve tüm ekosistem için çok daha karlı bir anlaşma olarak görülebilir.

İlgili Haber  Binance, Vadeli İşlem Platformuna Çok Sayıda Altcoin İşlem Paritesi Eklediğini Duyurdu!

Bloomberg raporuna göre Adalet Bakanlığı, kara para aklama, banka dolandırıcılığı ve yaptırım ihlalleri iddiaları nedeniyle dünyanın en büyük kripto para borsasını soruşturuyor.

Haberde, müzakerelerin Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun soruşturmayı çözmeye yönelik bir anlaşmanın parçası olarak ABD’de cezai suçlamalarla karşı karşıya kalabileceği olasılığını içerdiği belirtildi.

Bloomberg, konuyla ilgili bilgi sahibi kişilere atıfta bulunarak, soruşturmanın potansiyel çözümüne ilişkin bir duyurunun ay sonuna kadar yapılabileceğini bildirdi.

Rapora göre, bir anlaşma Binance’in faaliyetlerine devam etmesine ve kripto para piyasasına önemli zarar verecek bir çöküşten kaçınmasına olanak sağlayabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları