Altcoin

Binance ile İşbirliğine Giden Bu Altcoinin Fiyatı Ralli Yaşadı!

Binance ile büyük bir işbirliğine gittiğini açıklayan bu altcoinin fiyatında büyük bir ralli yaşadığı gözlendi.

Binance Smart Chain üzerindeki en büyük merkeziyetsiz borsa (DEX) olan PancakeSwap’ın kendi altcoini olan CAKE, son 24 saatte %27’lik bir ralli yaşadı.

Rallinin nedeninin PancakeSwap’ın dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance ile işbirliğine gittiğini açıklaması olduğu anlaşıldı.

Duyurunun Ardından CAKE Altcoininin Fiyatında %20 Ralli Yaşandı

Duyuru öncesi 5.50 dolar seviyesinden işlem gören altcoin, duyuruyla birlikte 7 dolara kadar tırmandı. Bununla birlikte yükselişinin bir kısmını yeniden kaybeden kripto para bu yazının yazıldığı anlarda 6.50 dolar seviyesinden işlem görüyor.

CAKE fiyatının yaşadığı ralliyi gösteren bir günlük fiyat zaman grafiği.

İşbirliği kapsamında Binance uygulamasında “PancakeSwap Mini Programı” başlatılacak. Bu, Binance’in mobil platformunda yer alan ilk merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi olacak. PancakeSwap Mini Programı bugün itibariyle hayata geçti ve mobil kullanıcıların tamamına açıldı.

İşbirliğinin temelindeki fikrin Binance kullanıcılarının mobil uygulamayı kullanarak PancakeSwap’a kolay bir şekilde ulaşma imkanı sağlanması ve DeFi’a erişim konusundaki engellerin azaltılması olduğu belirtildi. Buna ek olarak Binance mobil uygulaması için bir DeFi cüzdanını tanıttı. DeFi cüzdanı sayesinde kullanıcılar PancakeSwap gibi merkeziyetsiz uygulamaları kullanabilecek ve fon transferi yapabilecek.

CAKE Halen Eski Günlerinden Çok Uzak

Bununla birlikte CAKE her ne kadar mevcut durumda %27’lik bir ralli yaşasa da 2021 yılının Nisan ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek fiyat rekorundan halen %85 daha düşük bir seviyeden işlem görüyor. Blockchain analiz şirketi Nansen verilerine göre altcoinin on-chain hacmi 2021 yılına göre halen epey küçük olarak nitelendiriliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu