Borsa

Binance, Kan Toplamaya Devam Ediyor: İşte Yeni CEO!

Binance Avustralya, yeni CEO'suna kavuştu!

Toplam ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası konumundaki Binance, son dönemde aldığı tepkiler ve regülasyon baskıları sonrasında yeniden eski haline dönmeye başladı.

Binance’in özellikle birçok ülkeden aldığı sert uyarılar sonrası CEO değişikliklerine gittiği ve ABD, Avustralya gibi ülkelerdeki Binance iştiraklerinin yöneticilerini değiştirdiği biliniyor.

Şimdi ise Binance Singapur sonrasında Binance Avustralya için de yeni bir CEO  açıklandı.

Binance Avustralya, Yeni CEO Kazandı

Binance Avustralya bundan sonra yoluna Leigh Travers ile devam edecek. Travers, blockchain tabanlı ödeme firması DigitalX’in kurucusu olarak biliniyor ve artık Binance’in CEO’su oldu.

Travers, 7 yıl boyunca DigitalX bünyesinde çalıştı ve bunun öncesinde de Blockchain Avustralya isimli yerel blockchain kolunun yönetim kurulu başkanlığını yaptı.

2014 yılında DigitalX’in dünyanın ilk halka açık listelenen blockchain şirketi olduğu biliniyor.

Binance, 28 Ağustos tarihinde yaptığı açıklamada Travers’in Bİnance’in Avustralya içerisinde regülatörlerle görüşmelerinden sorumlu olacağını ve regülatörlerle arayı iyi tutacağını vurguladı. Travers de buna yanıt olarak şunları belirtti:

Endüstriden birisi olarak devamlı olarak regülatörlerle olan iyi ilişkimizi sürdürmemiz gerektiğini biliyorum ve şirketimiz uyum konusunda en iyilerden birisi olmalı.”

Binance Avustralya, Temmuz 2020’de piyasaya sürüldü ve InvestbyBit’in lisansını kullanarak sektöre giriş yaptı.

Avustralya içerisinde daha önceki CEO Jeff Yew şirketten Nisan ayında ayrılmıştı ve regülasyon baskılarının arttığı bir anda yeni CEO bulmak elzem olmuş gibi gözüküyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu