binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance Kurucu Ortağı Yi He, WSJ İddialarına Yanıt Verdi!

Binance Kurucu Ortağı Yi He, WSJ İddialarına Yanıt Verdi!

Binance kurucu ortağı Yi He WSJ'nin iddialarını yalanladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

WSJ bugünkü haberinde Binance’in popüler piyasa yapıcı DWF Labs’ın piyasa manipülasyonu yaptığını tespit ettiğini iddia etti.

Bu haberini eski bir Binance çalışanının açıklamalarına dayandıran WSJ, Binance araştırmacılarının 2023 yılında DWF Labs’ın Yield Guild Game (YGG) tokeni ve en az altı altcoin fiyatını manipüle ettiğini iddia etti.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, DWF Labs'ın Piyasa Manipülasyonu Yaptığını Tespit Etti!

WSJ’nin bu iddialarını DWF Labs X üzerinden yalanlarken, bir Binance sözcüsü de haberleri yalanladı ve Cointelegraph’a şunları söyledi:

“Binance, piyasa gözetim programının platformumuzda piyasa manipülasyonuna izin verdiği yönündeki her türlü iddiayı kesinlikle reddediyor. Piyasanın kötüye kullanımını tespit eden ve buna karşı önlem alan sağlam bir piyasa gözetimi çerçevemiz var. Kullanım koşullarımızı ihlal eden tüm kullanıcılar kullanım dışı bırakılır; Piyasanın kötüye kullanılmasına tolerans göstermeyiz.”

Binance Kurucu Ortağı Yi He’den WSJ’ye Kinayeli Teşekkür!

WSJ’nin manipülasyon iddialarına bir tepki de Binance kurucu ortağı Yi He’den geldi. X hesabından iddiaları yalanlayan ve hiçbir fona karşı bir ayrıcalıklı eylemleri olmadığını belirten Yi He şunları şunları söyledi:

“Piyasa yapıcıları yakından izliyoruz. Herhangi bir fonu ya da piyasa yapıcıyı hedeflemiyoruz.
Ancak piyasa yapıcılar arasında rekabet büyük ve hileli davranışlar da çok.

İsteyen parasını verip reklam yaptırabiliyor ama benimle uğraşmayın.

Kendi adilliğimizi sağlayacağız ve bu tarz oyunlara katılmayacağız, Denetçilere ve diğer düzenleyici makamlara dürüst bir şekilde rapor vermeye devam edeceğiz”

Yi He bu paylaşımının ardından bir açıklama daha yaptı.

WSJ’nin istikrarlı bir şekilde Binance’i hedef aldığını belirten Yi He, “WSJ’ye uzun vadeli Binance yatırımı için teşekkür ederim. Zira WSJ uzun süredir tutarlı bir şekilde bizim hakkımızda haberler yapıyor. WSJ’ye Binance’in reklamını yaptığı ve bizim reklam bütçesinden tasarruf etmemizi sağladığı için kendilerine minnettarım. Ancak WSJ bu tarz haberler yaparken Binance’in kolluk kuvvetlerine yardım ettiğini ve Zkasino’nun ana suçlusunun tutuklandığı olaya yardım ettiğini haber yapmadı. Bu da WSJ’nin önyargıyla hareket ettiğini gösteriyor.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail