AltcoinHaberler

Binance Listelemesi Fiyatı Uçurdu! Biswap (BSW) Nedir? Ekip Güvenilir Mi?

Binance listeleme haberi BSW'nin fiyatını katladı.

Binance bugün yaptığı duyuru ile Biswap’ı (BSW) inovasyon bölgesinde listeleyeceğini duyurdu.

Bugün TSİ 16.30’da yapılacak listeleme öncesi BSW’nin fiyatında %120’lik bir yükseliş yaşandı.

Binance duyurusu şu şekilde;

“Binance, Biswap’ı (BSW) İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve BSW/BNB, BSW/BUSD ve BSW/USDT ticaret çiftleri için 2022-03-21 13:30 (UTC)’de alım satımı açacak.

Kullanıcılar artık BSW yatırmaya başlayabilir

BSW için para çekme işlemleri 2022-03-22 13:30’da (UTC) açılacaktır.”

Peki nedir bu inovasyon bölgesi?

İnovasyon Bölgesi, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip, diğer jetonlardan daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni, yenilikçi jetonları takas edebildiği özel bir ticaret bölgesidir.

Bu nedenle bu tarz projeler trade edilirken, riskin yüksek olduğu dikkate alınmalı.

Biswap Nedir?

BiSwap BNB Zinciri üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir borsadır (DEX). Biswap, düşük işlem ücretleri sunması ve GameFi uygulamasına sahip olmasıyla ön plana çıkmayı hedefliyor. Biswap’ın gelirinin bir kısmı, yerel yönetim belirteci olan BSW’yi geri satın almak ve yakmak için kullanılacak.

Ekipte Kimler Var?

Ekip anonim isimler ve avatarlar kullanan 27 kişiden oluşuyor.

Projeyi Diğerlerinden Ayıran Özellik Nedir?

Biswap, diğer merkezi olmayan borsalara kıyasla daha düşük işlem ücretleri ile öne çıkmaya çalışıyor . Örneğin Biswap, Pancakeswap’ta %0.25, Mdex , Apeswap ve diğer BSC DEX’lerde %0.3’e kıyasla yalnızca %0.1’lik bir ücret aldığını iddia ediyor.

Bu işlem ücretinin %0,05’i ödül olarak likidite sağlayıcılarına iade edilirken, %0,05’i BSW token yakma için kullanılır. Proje bu ücretleri artırma ve ekibe tahsis etme hakkını saklı tutarken işlem ücretlerini ücreti sektör ortalamasının altında tutma sözü veriyor.

Projenin arkasındaki ekibin anonim olması yatırımcıların risklerini değerlendirirken göz önüne alması gereken bir husus. Binance listelemesi ile güzel bir hype yakalayan proje bunu devam ettirebilecek mi takip ediyor olacağız.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu